reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Generalnie mam wrażenie, że i magnez, i nospa nie pomagają za specjalnie. Od kilku dni wydaje mi się, że ten brzuch jest twardszy niż był.
 
reklama
3×1, ale forte, wg zaleceń ginka.
Magnez 3×2, ale dwa razy pod rząd wstałam i wzięłam dodatkową tabletkę w nocy.
 
Dziewczyny, a czy miałyście taką sytuację, że podczas toalety w moczu była odrobina śluzu widoczna gołym okiem? Nie chodzi mi teraz o podcieranie się tylko po prostu o sam mocz.
 
Ostatnia edycja:
Moje twardnienia brzucha też nie są dla niego niepokojące. Naprawdę nie wiem 🙈
Mam tak samo lekarza ordynatora i też twardnienie brzucha nie są dla niego niepokojące 😆 ja tylko liczę cyz nie przekraczają 20 w ciągu dnia, czy nie są regularne np co 20 min, i czy nie trwa 1 dłużej niż 60s. Bo tylko o to się mnie pytał. Leżę już 7 tyg to trochę się uspokoiłam z tymi napinaniami. Ale innego dnia się stresuje 😂
 
Mam tak samo lekarza ordynatora i też twardnienie brzucha nie są dla niego niepokojące 😆 ja tylko liczę cyz nie przekraczają 20 w ciągu dnia, czy nie są regularne np co 20 min, i czy nie trwa 1 dłużej niż 60s. Bo tylko o to się mnie pytał. Leżę już 7 tyg to trochę się uspokoiłam z tymi napinaniami. Ale innego dnia się stresuje 😂
A mocno Ci się brzuch napina? Ja momentami nie mogę chodzić, jeśli już stoję i czuję jakby mi miało brzuch rozerwać, tak ciągnie 😳
 
A mocno Ci się brzuch napina? Ja momentami nie mogę chodzić, jeśli już stoję i czuję jakby mi miało brzuch rozerwać, tak ciągnie 😳
Są dni, że dość często i wtedy panikuje i liczę ale te twardnienia nie przekraczaja 20. A są dni że dość rzadko. Ale każdego dnia mam. Mi przy wstawaniu przestał się napinać. Ale jak leżę to to się dzieje. Zaczelam sobie tłumaczyć, że taka uroda.
 
Są dni, że dość często i wtedy panikuje i liczę ale te twardnienia nie przekraczaja 20. A są dni że dość rzadko. Ale każdego dnia mam. Mi przy wstawaniu przestał się napinać. Ale jak leżę to to się dzieje. Zaczelam sobie tłumaczyć, że taka uroda.
No właśnie ogarnął mnie strach i panika dziś coś... Wzięłam prysznic i jakby delikatnie przeszło, tabletki w moim przypadku mam wrażenie, że przestają jakkolwiek działać. Jutro chyba zadzwonię do ginka.
A mocno odczuwasz te twardnienia ogólnie?
Który tydzień ciąży u Ciebie? 🙂 Możliwe, że pisałaś, ja przeczytałam i oczywiście wyleciało mi z głowy 🤷🏼‍♀️😅 Jeśli tak to wybacz.
 
No właśnie ogarnął mnie strach i panika dziś coś... Wzięłam prysznic i jakby delikatnie przeszło, tabletki w moim przypadku mam wrażenie, że przestają jakkolwiek działać. Jutro chyba zadzwonię do ginka.
A mocno odczuwasz te twardnienia ogólnie?
Który tydzień ciąży u Ciebie? 🙂 Możliwe, że pisałaś, ja przeczytałam i oczywiście wyleciało mi z głowy 🤷🏼‍♀️😅 Jeśli tak to wybacz.
Ja dzis tez panikuje i dziś spakuje na noc torbe do szpitala w razie jakbym miała zglosic się na ip, biore no spe i działa poki co na 4-5h mam nadzieje ze po nocy przejdzie i wytrzymam do wtorku bez panikowania i jechania na ip w taka zawieruchę...
 
reklama
Szkoda tylko, że twardnienia brzucha mam coraz częstsze 😑 Chciałabym dotrwać do wizyty i nie musieć jechać szybciej awaryjnie.
Słuchaj, ja pamiętam, że w okolicach 30-31 tygodnia miałam więcej twardnień niż wczesniej, a potem nagle one zaczęły bardzo ustawać, do tego stopnia, że gdeieś od 32-34 przestałam brać rozkurczowe, z czasem magnez i tak do dziś jest 😄, nic nie biorę poza tabletką z witaminkami🥰. Dziś 38+3🎊🎉
Trzymam kciuki, żeby i Tobie się tak fajnie zrobiło❤.
 
Do góry