reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny, też tak macie, że maleństwa kopią Was strasznie nisko? Taki troszkę dyskomfort 😅 Chwilami muszę aż rękę położyć albo tyłek do góry podnieść, żeby mała do góry sobie popłynęła troszkę 🙈😅
 
Taaak! Tylko pozytywne nastawienie nas uratuje, choć czasem o nie ciężko 😔 ja biorę no spę od 17tc i początkowo było to 6 tabletek dziennie, aktualnie 25+1, no spa doraźnie, ale biorę przynajmniej 2 tabletki dziennie i szyjka twarda, więc na prawdę nie upatrywałabym w no spie jej zmiękczania. Ja już czekam na ten 27tc ale ciężko się doczekać 🙈
Ja też 25+4. I tez czekam na 27 bo wtedy też wizyta u lekarza. Oby szybko minęło 🤞✊
 
Ja też 25+4. I tez czekam na 27 bo wtedy też wizyta u lekarza. Oby szybko minęło 🤞✊
Ja mam wizytę 24 lutego, dokładnie rozpoczniemy wtedy 28tc, ale znając siebie na pewno będę wcześniej na jakiejś awaryjnej, chociaż sama sobie obiecuję, że przeżyję te 19 dni we względnym spokoju 😅 na razie upatrzyłam sobie tłusty czwartek jako "okręt" do którego muszę dobić. Raz w życiu najem się pączków ile mi się zmieści bez odrobiny wyrzutów 😂😂😂
 
Dziewczyny, też tak macie, że maleństwa kopią Was strasznie nisko? Taki troszkę dyskomfort 😅 Chwilami muszę aż rękę położyć albo tyłek do góry podnieść, żeby mała do góry sobie popłynęła troszkę 🙈😅
Mój młody ma ulubiony układ ze stopami na pęcherzu 🙈 non stop chodzę "siku" i tylko kilka kropel, a nagle kopnie i popuszczam 🙈🙈🙈
 
Mój młody ma ulubiony układ ze stopami na pęcherzu 🙈 non stop chodzę "siku" i tylko kilka kropel, a nagle kopnie i popuszczam 🙈🙈🙈
Ja o dziwo jeszcze nie popuszczam przez to, ale czasem tak mnie moja mała kopnie, że muszę lecieć od razu. Już w ogóle jak dopiero co usiądę do jedzenia 😆 Albo jak zaczynam przysypiać, jak nie nóżki na kroczu, to na bokach. Leżę na boku i czuję jak dosłownie się we mnie wbija to moje charakterne maleństwo, jak nie w boki to w pachwiny 🙈 Ale mamusia wytrzyma 😄
 
reklama
Do góry