reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A to z ginekologiem? Myslalam ze to z diabetologiem jeżeli chodzi o cukrzyce
Diabetolog swoja droga. A obserwowanie łożyska z ginem. Taką info dostałam ostatnio na wizycie, że teraz w związku z moją cukrzycą będziemy sie widywać częściej. Wczesniej mialam co 4 tygodnie wizyty. Moze tu chodzi o moja insuline. Bo mam kuzynke, ktora tez ma cukrzycę, prowadzi ją ten sam lekarz a ma normalnie wizyty co 4 tyg. A juz jest na koncóweczce.
 
reklama
Diabetolog swoja droga. A obserwowanie łożyska z ginem. Taką info dostałam ostatnio na wizycie, że teraz w związku z moją cukrzycą będziemy sie widywać częściej. Wczesniej mialam co 4 tygodnie wizyty. Moze tu chodzi o moja insuline. Bo mam kuzynke, ktora tez ma cukrzycę, prowadzi ją ten sam lekarz a ma normalnie wizyty co 4 tyg. A juz jest na koncóweczce.
A bierzesz insulinę?
 
Ja jak już zaczęłam 3 trymestr to co 2 tyg. I dobrze bo chyba będę spokojniejsza. Chyba że nadal będę panikować przed każdą wizyta czy aby na pewno wszystko jest ok [emoji848][emoji85]
Każda z Nas panikuje przed kolejna wizyta, czy wszystko jest ok. Myślę że i kobiety w ciąży bez problemow przeżywają wizyty. A co dopiero my te z naszymi szyjkami... ostatnio mój lekarz że względu na to, że 15 sierpnia to święto, to zaproponował za 3 tygodnie. A ja ze w życiu 😁dla swojego spokoju chce mieć w czwartek przed świętem 😉
 
reklama
Do góry