reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Anima krzyza? Jesteś pewna że to nic nie promieniuje? Nerki na przykład. Skurcze też mogą być krzyżowe,ale to raczej taki tępy i ciągły ból, potem odpuszcza i potem znowu
 
reklama
Mi na każde wstanie z łóżka też się spina...
Narazie jestem w domu, odesłali mnie, bo miejsca nie mają...ale do jutra powinnam dać radę się dostać...w Poznaniu po kolei zamykają szpitale z powodu braku miejsc...masakra jakaś.

Co do luteiny nie wiem...też tak czasem mam, ale u mnie to raczej kwestia rozluźnienia tam na dole[emoji39]
Ja też z okolic poznania masz info które szpitale już zamknięte?
 
Anima krzyza? Jesteś pewna że to nic nie promieniuje? Nerki na przykład. Skurcze też mogą być krzyżowe,ale to raczej taki tępy i ciągły ból, potem odpuszcza i potem znowu
No promieniuje do dolu samego... co jakis czas mnie łapie i odpuszcza fakt, czasem az sie wyginam :o nerki raczej nie bo innych objawów nie zaobserwowalam. Dzis wyjątkowo duzo razy czulam ten bol krzyża a tak to raz, dwa na dzień.. dlatego sie zapytalam :p kurde na razie żyje, nie bede latać po sszpitalach moze okazac sie to blahe .. wkońcu niedługo termin i nie.wpuszcZa mnie do.sZpitala jak z kazda pierdola bede jezdzic eh :p
 
Mnie skurcze też zatykały,ale nie były pulsujące,raczej tępe i ciagle, te z krzyża najgorzej wspominam
To.ja nie wiem co mi dolega :D moze to zbyt duża dawka ruchu .. bo do ttego tez twardy brzuch dosc boleśnie twardnieje i to tez mnie przytyka :o doktor mi mówił ze organIzm sie przygotowuje do porodu po prostu i nie brać żadnej nospy, ale już blondynka o plecy nie zapytałam eh :p
 
Co do luteiny nie wiem...też tak czasem mam, ale u mnie to raczej kwestia rozluźnienia tam na dole
emoji39.png
Dzięki, to chyba to ;-) Oczywiście normalnie bym się nad tym nie zastanawiała, ale przez tą szyjkę to już schizuje...
 
Ja nie wiem czy to porodowy bo to.pierwsza ciaza :D ale wątpię bo mam to.od.paru dni i lapie mnie z dwa razy na dzień i odpuszcza.. a dzis to więcej dlAtego sobie pomyslalam, ze zapytam Was, które juz rodziły i maja wieksze pojęcie heh :D
Takie skurcze mogą zwiastowac poród. Moje porody były szybkie i zaczęły się odejściem wód ale koleżanka miała takie bole jak Ty kilka dni zanim urodziła. Mówiła że się nasilaly.
 
reklama
Anima mnie przez tydzień tak męczyło, po kilka godzin dziennie, a potem już nie ustalo tylko się nasilało. Imo spokojnie możesz brać no spe, po co się męczyć. Jeśli to poród, to i tak go nie zatrzymasz. A straszaki wyciszy.
 
Do góry