reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny jestem w 40 Tc i pojawił mi się śluz podbarwiony krwią (żywą czerwona), zaczyna mnie boleć brzuch jak na okres. Na razie skurczy brak. Zastanawiam się czy już jechać do szpitala czy czekać aż się sytuacja bardziej rozkręci??
 
reklama
Ja bym szybko jechała do szpitala
Dziewczyny jestem w 40 Tc i pojawił mi się śluz podbarwiony krwią (żywą czerwona), zaczyna mnie boleć brzuch jak na okres. Na razie skurczy brak. Zastanawiam się czy już jechać do szpitala czy czekać aż się sytuacja bardziej rozkręci??
 
Dziewczyny jestem w 40 Tc i pojawił mi się śluz podbarwiony krwią (żywą czerwona), zaczyna mnie boleć brzuch jak na okres. Na razie skurczy brak. Zastanawiam się czy już jechać do szpitala czy czekać aż się sytuacja bardziej rozkręci??
I jak tam? Pojechałaś? Trzymam kciuki[emoji3059]
 
Dziewczyny jestem w 40 Tc i pojawił mi się śluz podbarwiony krwią (żywą czerwona), zaczyna mnie boleć brzuch jak na okres. Na razie skurczy brak. Zastanawiam się czy już jechać do szpitala czy czekać aż się sytuacja bardziej rozkręci??
Po co? To normalne pod koniec ciąży
 
Dziewczyny jestem w 40 Tc i pojawił mi się śluz podbarwiony krwią (żywą czerwona), zaczyna mnie boleć brzuch jak na okres. Na razie skurczy brak. Zastanawiam się czy już jechać do szpitala czy czekać aż się sytuacja bardziej rozkręci??
Tak się właśnie zaczal mój pierwszy poród za kilka godzin już byłam po, ale ja nie miałam szyjki i rozwarcie, więc poszło szybko. Normalnie chyba czeka się na skurcze porodowe? ;-)
 
Dziewczyny jestem w 40 Tc i pojawił mi się śluz podbarwiony krwią (żywą czerwona), zaczyna mnie boleć brzuch jak na okres. Na razie skurczy brak. Zastanawiam się czy już jechać do szpitala czy czekać aż się sytuacja bardziej rozkręci??
I jak tam? Jeśli ból się nasili albo skurcze będą regularne to jedź.
 
Wychodzę dzisiaj ze szpitala[emoji3] o ile mocz wyjdzie czysty hehe

Steryd na plucka podany, 3 dawka magnezu leci więc nic więcej nie są w stanie zrobić[emoji39]
 
Wychodzę dzisiaj ze szpitala
emoji3.png
o ile mocz wyjdzie czysty hehe

Steryd na plucka podany, 3 dawka magnezu leci więc nic więcej nie są w stanie zrobić
emoji39.png
To szybko Cię wypuszczają. :) U mnie też dobre wieści - szyjka ok 26mm i zamknięta, także spokojnie mogę leżeć w domu :)
 
To szybko Cię wypuszczają. :) U mnie też dobre wieści - szyjka ok 26mm i zamknięta, także spokojnie mogę leżeć w domu :)
No i super[emoji3] moja się będzie wachać w pomiarach od 1,5-2,5 więc mam nie panikować[emoji39] taki mój urok[emoji6]
A który ty masz tc? Bo ja mam dobrą, ale krótka pamięć w tej ciąży hehe
 
reklama
Do góry