reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Więc....dostałam wczoraj 1 dawkę sterydow i magnez w kroplówce...ktg pokazało zero skurczy[emoji23] ale jak tylko odłączyli to po 5 min brzuchol non stop twardy hihi
Dzisiaj 2 dawka i koniec...ktg też dziś idealne[emoji1787]
I pytanko ile trzymają w szpitalu? 3 dni(wg daty) czy 3 pełne doby??[emoji848] Podają mi tu sprzeczne info hehe
 
Więc....dostałam wczoraj 1 dawkę sterydow i magnez w kroplówce...ktg pokazało zero skurczy[emoji23] ale jak tylko odłączyli to po 5 min brzuchol non stop twardy hihi
Dzisiaj 2 dawka i koniec...ktg też dziś idealne[emoji1787]
I pytanko ile trzymają w szpitalu? 3 dni(wg daty) czy 3 pełne doby??[emoji848] Podają mi tu sprzeczne info hehe

Ja na sterydy pamietam przyjechałam we wtorek o 19 i w czwartek po obchodzie dostałam wypis. Raz jak byłam ze szwem to dziewczyna dostała sterydy jakoś rano następnego dnia kolejna dawka i po paru godzinach mogła pójść
 
Więc....dostałam wczoraj 1 dawkę sterydow i magnez w kroplówce...ktg pokazało zero skurczy[emoji23] ale jak tylko odłączyli to po 5 min brzuchol non stop twardy hihi
Dzisiaj 2 dawka i koniec...ktg też dziś idealne[emoji1787]
I pytanko ile trzymają w szpitalu? 3 dni(wg daty) czy 3 pełne doby??[emoji848] Podają mi tu sprzeczne info hehe
Jak bedzie wszystko ok to pewnie jutro rano dostaniesz wypis :) ja byłam przyjęta w czwartek wieczorem, a w niedziele rano wypis (ale ja miałam magnez w 3 dawkach ;) ).
 
Jak bedzie wszystko ok to pewnie jutro rano dostaniesz wypis :) ja byłam przyjęta w czwartek wieczorem, a w niedziele rano wypis (ale ja miałam magnez w 3 dawkach ;) ).
No właśnie się dowiedzialam że też mam 3. Jutro rano dostanę i zaś decyzja...ktg idealne, zero skurczy. Pytałam się położnej[emoji3]
 
No właśnie się dowiedzialam że też mam 3. Jutro rano dostanę i zaś decyzja...ktg idealne, zero skurczy. Pytałam się położnej
A szyjka jak, trzyma? :) To ile trzymają to zalezy od szpitala, ja byłam dość długo na obserwacji, mimo że nic nie podawali. Chyba się bali, że za kilka dni wrócę na oddział ;-)
 
Mam pytanie do dziewczyn, które maja szew - czy normalnie moglyscie funkcjonować po jego założeniu ? I czy odczuwalyscie nieraz tak jak by sie rozciągał ?
 
A szyjka jak, trzyma? :) To ile trzymają to zalezy od szpitala, ja byłam dość długo na obserwacji, mimo że nic nie podawali. Chyba się bali, że za kilka dni wrócę na oddział ;-)
Szyjka się wacha od 2 cm do 2,5 cm...taki jej urok[emoji6] zależy kiedy jest mierzona... Ale bez rozwarcia więc igła[emoji3]
 
reklama
Szyjka się wacha od 2 cm do 2,5 cm...taki jej urok
emoji6.png
zależy kiedy jest mierzona... Ale bez rozwarcia więc igła
Piękna, długa szyjka. :D Ja jutro idę na kontrolę...
 
Do góry