reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Na jutro mam skierowanie do szpitala na sterydy. Szyjka 1,97 cm, na szczęście bez żadnego rozwarcia[emoji3] młody już głową na niej leży bardzo nisko...dzisiaj waży 1600-1700 g...
 
reklama
Kara, no i dobrze. W razie czego będziesz spokojniejsza :) a masz skurcze? Ja po powrocie do domu czuję się nawet nieźle. Tyle że chodzić to chyba w ogóle nie mogę, bo nawet wyjście do toalety to brzuch się spina i ciągnie do dolu.
 
Dziewczyny, mam takie dziwne pytanie... Jak aplikujecie luteinę dopochwowo to udaje Wam się to bezproblemowo? Zwykle wkładam ja na całą długość palca wskazującego, aż poczuje opór, ale czasem udaje się tylko do połowy palca. Ma to związek ze skracajaca się szyjka? Nie chcę nic na siłę robić, ale ponoć im głębiej, tym bardziej działa na szyjkę.
 
Kara, no i dobrze. W razie czego będziesz spokojniejsza :) a masz skurcze? Ja po powrocie do domu czuję się nawet nieźle. Tyle że chodzić to chyba w ogóle nie mogę, bo nawet wyjście do toalety to brzuch się spina i ciągnie do dolu.
Mi na każde wstanie z łóżka też się spina...
Narazie jestem w domu, odesłali mnie, bo miejsca nie mają...ale do jutra powinnam dać radę się dostać...w Poznaniu po kolei zamykają szpitale z powodu braku miejsc...masakra jakaś.

Co do luteiny nie wiem...też tak czasem mam, ale u mnie to raczej kwestia rozluźnienia tam na dole[emoji39]
 
Mi na każde wstanie z łóżka też się spina...
Narazie jestem w domu, odesłali mnie, bo miejsca nie mają...ale do jutra powinnam dać radę się dostać...w Poznaniu po kolei zamykają szpitale z powodu braku miejsc...masakra jakaś.

Co do luteiny nie wiem...też tak czasem mam, ale u mnie to raczej kwestia rozluźnienia tam na dole[emoji39]
Do którego szpitala dostałaś skierowanie? Nie wiedziałam, że jesteś z Poznania ;)
 
Dziewczyny, mam takie dziwne pytanie... Jak aplikujecie luteinę dopochwowo to udaje Wam się to bezproblemowo? Zwykle wkładam ja na całą długość palca wskazującego, aż poczuje opór, ale czasem udaje się tylko do połowy palca. Ma to związek ze skracajaca się szyjka? Nie chcę nic na siłę robić, ale ponoć im głębiej, tym bardziej działa na szyjkę.

Staraj się wkładać luteinę delikatnie, nie do oporu. W ten sposób możesz drażnić ją mechanicznie i doprowadzić np do infekcji. Albo gorzej :wink: Luteina działa miejscowo to fakt, ale nigdzie nie ma zapisu że im bliżej szyjki tym lepiej (patrz ulotka) :)
 
reklama
Do góry