reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ojej, a co to za zalecenia z tym mięsem? Chyba nie dałabym rady...

Mój lekarz twierdzi że królikami nie jesteśmy i dzidzia musi mieć dużo białka i mam jeść dużo białka (posiłki jak dla faceta) np.kromka chleba i dwa plastry szynki, na obiad jeden ziemniak, coś kwaśnego jakiegoś ogórka albo kapuche i dwa kawałki mięsa.
 
Mój lekarz twierdzi że królikami nie jesteśmy i dzidzia musi mieć dużo białka i mam jeść dużo białka (posiłki jak dla faceta) np.kromka chleba i dwa plastry szynki, na obiad jeden ziemniak, coś kwaśnego jakiegoś ogórka albo kapuche i dwa kawałki mięsa.
Ja to raczej królikiem jestem w tej kwestii i dlatego zapytałam bo jak źle się czujesz na takiej diecie to możesz pozamieniać. Nie jem bo nie lubię ale jak np. synek chce to mu nie odmawiam. Wiadomo, faceci ;)
 
Dziewczyny wiem ze niektóre z Was lamia sobie glowe jak to jest po pierwszej cc czy zrobia Wam kolejna. To dzisiaj przyszła nad ranem dziewczyna co miala 1 cc i teraz odeszly jej wody i ma skurcze (miala skierowanie na cc za pare dni) i bala sie ze nie będą chcieli jej zrobic cc bo sie zaczelo i tutaj akurat uszanowlai Jej decyzje i za chwile idzie na cc. Wiec da sie. A co do czopa jej tez jakos odchodzi od tygodia a skurcze i wody w nocy dzisiaj jej odeszły..

Wiem ze sa dziewczyny które mialy atonie macicy jak ja. Wlasnie wyszlam z wizyty doktorka się troche obawia ale dostane przy cc leki by obnizyc prawdopodobienstwo. Sama sie po jej minie troche zaniepokoilam.
 
@Oczekujaca123 o noł noł,musimy chyba zacząć pisać o pierdołach,dupie marynie;* wszystko jest dobrze a u Ciebie z tym szwem to już w ogóle;*

Basia a o co chodzi z ta atonia macicy? Bo już kilka razy to się tutaj przewinęło i za każdym razem się zastanawiam
 
Atonia macicy to znaczy ze po porodzie macica sie nie obkurcza i dochodzi do krwotoku. Jezeli ni uda sie zatamowac krwawienia to wycinaja macice a w najgorszym wypadku dochodzi do smierci. Mialam atonie po 1 cc.
 
Ja to raczej królikiem jestem w tej kwestii i dlatego zapytałam bo jak źle się czujesz na takiej diecie to możesz pozamieniać. Nie jem bo nie lubię ale jak np. synek chce to mu nie odmawiam. Wiadomo, faceci ;)

Ja już na mięso patrzeć nie mogę... Ale jem dla Małej w brzuszku. Mam takie dni że nie wetkne ale to tak jak ze słodyczami że np tylko w weekend
 
Dziewczyny a z tą położna, która przychodzi do leżących księżniczek to serio jest takie coś ? :oo: Bo tu u mnie od znajomych nic takiego nikt nie słyszał. Do swojej jeszcze nie dzwoniłam.
 
reklama
Dziewczyny wiem ze niektóre z Was lamia sobie glowe jak to jest po pierwszej cc czy zrobia Wam kolejna. To dzisiaj przyszła nad ranem dziewczyna co miala 1 cc i teraz odeszly jej wody i ma skurcze (miala skierowanie na cc za pare dni) i bala sie ze nie będą chcieli jej zrobic cc bo sie zaczelo i tutaj akurat uszanowlai Jej decyzje i za chwile idzie na cc. Wiec da sie. A co do czopa jej tez jakos odchodzi od tygodia a skurcze i wody w nocy dzisiaj jej odeszły..

Wiem ze sa dziewczyny które mialy atonie macicy jak ja. Wlasnie wyszlam z wizyty doktorka się troche obawia ale dostane przy cc leki by obnizyc prawdopodobienstwo. Sama sie po jej minie troche zaniepokoilam
Basia dziękuję:)
Zastanawiałam się czy z atonią nie jest tak, że częściej występuje jeżeli cc robią w ostatniej chwili, po wielu godzinach porodu sn? Jeśli cc jest planowana i wiedzą, że mają podać leki to powinno być dobrze:)
 
Do góry