reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

W sensie? Mysle ze mam.problemy tu jak kazda inna
Szyjka nawala.
Dokładnie. Mi też nawala. Ale jesteś we wczesnym tc a wiesz ja to bym się bała że po sterydach coś się zacznie dziać np jakieś twardnienia czy jakieś skutki uboczne jeśli występują. Więc tak sobie pomyślałam ze lepiej mieć lekarza pod ręką. Przecież nie napisałam tego złośliwie.
 
reklama
Dokładnie. Mi też nawala. Ale jesteś we wczesnym tc a wiesz ja to bym się bała że po sterydach coś się zacznie dziać np jakieś twardnienia czy jakieś skutki uboczne jeśli występują. Więc tak sobie pomyślałam ze lepiej mieć lekarza pod ręką. Przecież nie napisałam tego złośliwie.
@Zzzzzz nieobojetne dla serca Twojego czy dziecka?
Ja pylsowanie i babelko nisko czulam wlasnie 16tc potem cisza poten troche w 18 a od 3 dni wlasnie takie dziwne skurcze jakby mnie ktos lapal i puszczal ale to kjlka razy dziennie i bez szalu [emoji14]

@Magdalenams spoko spoko rozumiem ;) musze przedyskutować z moja gin pewnie uslysze zeby nie panikowac i bd obserwowac co z szyjka.

Prosze jutro trzymac kciuki za to zeby szew byl tam gdzie powinien i trzymal jak trzeba ! ;)
 
Ja miałam okropne i długie twardnienia po drugim, można tylko zgadywać czy to zbieg okoliczności czy rzeczywiście zastrzyki namieszały (ogólnie było mi po nich źle, wymioty, zawroty głowy, migrena). Pewnie to rzadkie skutki uboczne, nie mniej jednak nie życzę nikomu, także @Oczekujaca123 jeśli nie masz pilnych i nagłych wskazań poczekaj jak długo się da...
 
Ja pierdziele , chyba przegielam z ta leniwa królowa bo od tego leżenia mam takie twardnienia macicy , ze pomaga tylko jak wstanę :o
@Oczekujaca123 moze to miał na myśli Twoj doktor z tymi spacerami ? Już wiem co tez
Miał na myśli mój...
 
Ja pierdziele , chyba przegielam z ta leniwa królowa bo od tego leżenia mam takie twardnienia macicy , ze pomaga tylko jak wstanę :o
@Oczekujaca123 moze to miał na myśli Twoj doktor z tymi spacerami ? Już wiem co tez
Miał na myśli mój...
Ja stwierdziłam ze poki sie nic nie bd dzialo to po mieszkaniu troche pochodze... raz na tydz czy dwa gdzies wyjde no bo w sumie ponox gorzej 100% lezec i raz na ruski rok wstawac... ale wiecie ja teoretyczniw nie mialam najgorszej szyjki teoretycznie mam mocny szew... ale to sie okaze w praktyce

Mnie lapie bol plecow taki promieniujacy cos ala skurcz krzyzowy... wystarczy, ze wstane przejdę sie i co? Jak reka odjal !!
 
A ja jestem po ostatniej wizycie u mojego prowadzącego, @Zzzzzz młoda dziś waży 2450. Także jest bardzo mała, ale przepływy są jak mowil lekarz idealne.
W poniedziałek mam jeszcze iść na KTG.
W następny czwartek zdjęcie szwu i już do porodu w szpitalu. Czekają mnie okrągłe urodziny na oddziale :( i tłusty czwartek pewnie też :p
Mówil lekarz że szyjka jest tak miekka że powinno pójść szybko.
 
@Oczekujaca123 a czy takie kilkusekundowe lekkie bóle tępe jak na @ to są skurcze ? Jak ty odróżniasz skurcz od rozciągania macicy ... ja tylko odczuwam twardnienia i to stawianie ...
 
A ja jestem po ostatniej wizycie u mojego prowadzącego, @Zzzzzz młoda dziś waży 2450. Także jest bardzo mała, ale przepływy są jak mowil lekarz idealne.
W poniedziałek mam jeszcze iść na KTG.
W następny czwartek zdjęcie szwu i już do porodu w szpitalu. Czekają mnie okrągłe urodziny na oddziale :( i tłusty czwartek pewnie też :p
Mówil lekarz że szyjka jest tak miekka że powinno pójść szybko.
Super Paula, nasze dziewczyny maja podobną wagę tzn w piatek Zuza 2350 więc teraz pewnie cos 2500 przy dobrych wiatrach. Ja bym chciała doczekać tego 37tygodnia. Tylko ten czop wylatuje.
 
reklama
Do góry