reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Oh.. dziewczyny też bym chciała już być w jakimś "bezpiecznym" tygodniu, ale jak Wy donosiłyście Maleństwa o ja też dam radę :) tylko co będzie z szyjką jak dziecko będzie ważyć, teraz to maleństwo 300 gram już szyjka ma problem :( Dziewczyny jaką dawke magnezu bierzecie? mi lekarz nic nie powiedział a jak czytam wątek to jednak o magnezie piszecie :)
Asmag forte brałam 3 razy po 2 tabletki
 
Oh.. dziewczyny też bym chciała już być w jakimś "bezpiecznym" tygodniu, ale jak Wy donosiłyście Maleństwa o ja też dam radę :) tylko co będzie z szyjką jak dziecko będzie ważyć, teraz to maleństwo 300 gram już szyjka ma problem :( Dziewczyny jaką dawke magnezu bierzecie? mi lekarz nic nie powiedział a jak czytam wątek to jednak o magnezie piszecie :)
Ja też nie sądziłam, że dotrwam do 35 tc. Biore aspargin 3x2
 
Oh.. dziewczyny też bym chciała już być w jakimś "bezpiecznym" tygodniu, ale jak Wy donosiłyście Maleństwa o ja też dam radę :) tylko co będzie z szyjką jak dziecko będzie ważyć, teraz to maleństwo 300 gram już szyjka ma problem :( Dziewczyny jaką dawke magnezu bierzecie? mi lekarz nic nie powiedział a jak czytam wątek to jednak o magnezie piszecie :)
Ja biorę Aspargin 3*2 tabletki
 
Hej dziewczyny! Mam nadzieję, że dobrze trafiłam [emoji848]

Kończę dzisiaj 34 tc, byłam dzisiaj u przpadkowego gin z Medicover po różne skierowania i przy okazji zostałam zbadana i moja szyjka macicy ma obecnie 23 mm.
Dwa tygodnie temu gdy byłam na wizycie u mojego gin prowadzacego, szyjka miała 30 mm.

Czy taka zmiana nie jest zbyt duża? Czy powinnam skonsultować się z moim gin prowadzacym? Doradźcie proszę [emoji1317]
 
Hej dziewczyny! Mam nadzieję, że dobrze trafiłam [emoji848]

Kończę dzisiaj 34 tc, byłam dzisiaj u przpadkowego gin z Medicover po różne skierowania i przy okazji zostałam zbadana i moja szyjka macicy ma obecnie 23 mm.
Dwa tygodnie temu gdy byłam na wizycie u mojego gin prowadzacego, szyjka miała 30 mm.

Czy taka zmiana nie jest zbyt duża? Czy powinnam skonsultować się z moim gin prowadzacym? Doradźcie proszę [emoji1317]
Hej
Moja 24 mm ma od 18 tyg
Lekarz dał Ci jakieś zalecenia że masz się oszczędzać ?
Moim zdaniem w twoim tyg ciąży to chyba normalne ze zaczyna się wszystko skracać
Ale jeśli masz możliwość to odpoczywać jak najwięcej i będzie ok
Szyjka mierzona przez innych lekarzy na innym sprzęcie też może być błąd w pomiarach
Wystarczy że zaznaczy inaczej niż twój lekarz
 
reklama
U mnie odkąd wkroczylam w 30 tydzień to pojawiają się bole takie jak na okres. Bol jest raczej delikatny, ciągły i przechodzi sam gdzieś po pół godzinie lub godzinie. Do tego czasami jak wstanę zrobić sobie jedzenie, lub w nocy pójdę do toalety to pojawia się taki ból w szyjce, takie pieczenie. Dobrze że lekarz w poniedziałek.
 
Do góry