reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej, u mnie cisza :) nic się nie dzieje. Śpimy dużo, coś mi się wydaje że to potrwa jeszcze. Mogę już chodzić :)
No to super u Ciebie już skończony 37 ?
Daj znać jak się cis zacznie ,teraz żebyś nie miała wywoływanego porodu ;D
Mnie brzuszek się obniżył i troszkę mnie to stresuje ale lekarz stwierdził że na tym etapie jest ok
 
Porównuje wynik z przed 2 tygodni...mała wazyla 1315 g. Chyba niemożliwe żeby 600 g przybrała???? Musiał się pomylić w pomiarze...
no zawsze sa jakieś poślizgi w pomiarach, ale nie wiesz może ten ostatni jest dokładniejszy, a wczesniejszy był zrobiony po łebkach. Z tego co zaobserwowalam to u mnie w większości koleżanki miały zaniżane wagi w stosunku do wagi urodzeniowej. Ja tez mialam 3800g, a urodził sie syn tego samego dnia z waga 4300g Różnie z tymi dzieciaczkami bywa, grunt że zdrowe:)
 
No to super u Ciebie już skończony 37 ?
Daj znać jak się cis zacznie ,teraz żebyś nie miała wywoływanego porodu ;D
Mnie brzuszek się obniżył i troszkę mnie to stresuje ale lekarz stwierdził że na tym etapie jest ok
Tak, już skończony 37 tydzień :)
Mi się obniżył gdzieś z dwa tygodnie temu, lepiej mi się oddycha od tego czasu.
Trzymam kciuki i nie stresuj się wytrwasz i pewnie też będziesz czekać jak ja ;)
Rozwarcie wewnętrzne przed założeniem pessaru miałam szerokości 3 cm, ale ujście zewnętrzne zamkniete. Myślałam, że jak ściągną to odrazu coś się zacznie :D
 
Tak, już skończony 37 tydzień :)
Mi się obniżył gdzieś z dwa tygodnie temu, lepiej mi się oddycha od tego czasu.
Trzymam kciuki i nie stresuj się wytrwasz i pewnie też będziesz czekać jak ja ;)
Rozwarcie wewnętrzne przed założeniem pessaru miałam szerokości 3 cm, ale ujście zewnętrzne zamkniete. Myślałam, że jak ściągną to odrazu coś się zacznie :D
Ja mam luźno palec rozwarcie już długo ,
Teraz skreślam dni do wizyty i niech się dzieje ;)
 
Oh.. dziewczyny też bym chciała już być w jakimś "bezpiecznym" tygodniu, ale jak Wy donosiłyście Maleństwa o ja też dam radę :) tylko co będzie z szyjką jak dziecko będzie ważyć, teraz to maleństwo 300 gram już szyjka ma problem :( Dziewczyny jaką dawke magnezu bierzecie? mi lekarz nic nie powiedział a jak czytam wątek to jednak o magnezie piszecie :)
 
reklama
Oh.. dziewczyny też bym chciała już być w jakimś "bezpiecznym" tygodniu, ale jak Wy donosiłyście Maleństwa o ja też dam radę :) tylko co będzie z szyjką jak dziecko będzie ważyć, teraz to maleństwo 300 gram już szyjka ma problem :( Dziewczyny jaką dawke magnezu bierzecie? mi lekarz nic nie powiedział a jak czytam wątek to jednak o magnezie piszecie :)
Też jak zaczynałam od 18 tyg z tą szyjka to miałam wrażenie że to wieczność !!!powolutku i czas będzie uciekał !!
 
Do góry