reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja mowie co slyszalam w szpitalu, dziewczynie wyszly bakterie w posiewie ale powiedzieli ze zadnych antybiitykow na te bakterie nie moze dostac bo sa one zakazane w ciazy.
 
reklama
Dziewczyny ile wazyly Wasze dzieci w 29 tc? Ja mam 29tc +5 i dziś mi na usg wyszło 1200g. No i że mało... Zostałam przyjęta dziś na oddział, bo na ktg spadał puls maluchowi. Teraz jest już okej, ale nastraszyli mnie waga dziecka.
a co Ci mówili z tą waga? ze mala ze beda robić jakies badania???
 
Kurde... Ja idę jutro na wyniko bo mo coś Crp podwyższone wyszło, mam nadzieję że.to mie infekcja, mam szew, boję się jak cholera ale doktorek powiedział że bez wyników nie ma co gdybac i w razie czego weźmie mnie na szpital i wyleczy żebym się nie bała
 
reklama
Do góry