reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kurde... Ja idę jutro na wyniko bo mo coś Crp podwyższone wyszło, mam nadzieję że.to mie infekcja, mam szew, boję się jak cholera ale doktorek powiedział że bez wyników nie ma co gdybac i w razie czego weźmie mnie na szpital i wyleczy żebym się nie bała

Trzymam kciuki, żeby było bez infekcji[emoji110]
 
reklama
Od rana spieszę donieść, że dziś kończę 31 tc, szew trzyma, szyjka zamknięta, wydłużyła się do 18mm -tyle miałam w 18 tc jak mi zakładali szew (2tyg temu miała 15mm), i dzidzia obróciła się głową w dół:-Ddzis powinnam w końcu dostać globulki na tę bakterię klebseia pneumonia i byle dotrwać do 32 tc
 
Miałam bakterie w poprzedniej ciąży i nie dopilnowałam tak jal powinnam, myślałam że jak wybiorę antybioryk to wszystko będzie ok, niestety nie było i doszło do zakażenia synka, którego straciłam l
Uczulam wszystkie kobitki RÓBCIE POSIEWY!!!
 
Melduje się po wizycie! Pan dr powiedział, że spokojnie mozemy przyjąć termin z usg,czyli dziś 26+5 dni. :) co wiecej- szyjka się nie zmieniła! !!nawet w jednym pomiarze miała 28 mm,czyli ciut się wydluzyla:):) mimo tego,że ostatnio w domu coś tam robiłam. ... ciesze sie:) a malutka waży juz 1075g:):) leżymy i walczymy dalej:) kluczową ma być wizyta 6 czerwca,wtedy będzie 31 tc,jak szyjka się skróci to na sterydy. No i posiew dziś pobrany profilaktycznie:)
 
Miałam bakterie w poprzedniej ciąży i nie dopilnowałam tak jal powinnam, myślałam że jak wybiorę antybioryk to wszystko będzie ok, niestety nie było i doszło do zakażenia synka, którego straciłam l
Uczulam wszystkie kobitki RÓBCIE POSIEWY!!!
O kurczę współczuję a daleko byłaś? Posiew z moczu tak?
 
Melduje się po wizycie! Pan dr powiedział, że spokojnie mozemy przyjąć termin z usg,czyli dziś 26+5 dni. :) co wiecej- szyjka się nie zmieniła! !!nawet w jednym pomiarze miała 28 mm,czyli ciut się wydluzyla:):) mimo tego,że ostatnio w domu coś tam robiłam. ... ciesze sie:) a malutka waży juz 1075g:):) leżymy i walczymy dalej:) kluczową ma być wizyta 6 czerwca,wtedy będzie 31 tc,jak szyjka się skróci to na sterydy. No i posiew dziś pobrany profilaktycznie:)
Gratulacje. Super wieści :)
 
Od rana spieszę donieść, że dziś kończę 31 tc, szew trzyma, szyjka zamknięta, wydłużyła się do 18mm -tyle miałam w 18 tc jak mi zakładali szew (2tyg temu miała 15mm), i dzidzia obróciła się głową w dół:-Ddzis powinnam w końcu dostać globulki na tę bakterię klebseia pneumonia i byle dotrwać do 32 tc
Mój jak się główka w dół obrócił to szyjka zaczęła mi się bardziej skracać... ale to nie ma reguły, u mnie po prostu nisko leży
 
reklama
Miałam bakterie w poprzedniej ciąży i nie dopilnowałam tak jal powinnam, myślałam że jak wybiorę antybioryk to wszystko będzie ok, niestety nie było i doszło do zakażenia synka, którego straciłam l
Uczulam wszystkie kobitki RÓBCIE POSIEWY!!!
No tego nie da sie przewidzieć-mi ciągle wychodzą bakterie z posiewu. Na wyniki czekam tydzień, na globulki kolejny tydzień(bo robione na zamówienie) i w tym czasie już może się rozwinąć infekcja, więc raczej trudno tu coś zaradzić; a nawet te antybiotyki nie dają gwarancji wyleczenia; ja nie straszę, ale tak to u mnie wygląda z tymi posiewami, więc nie robiłabym sobie wyrzutów @wojtyśka, że czegoś nie dopilnowałaś, bo tego nie da sie dopilnować w 100%
 
Do góry