reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Emilka i jak sciagneli ci wczoraj ten szew/pessar nie pamiętam co miałaś?
Tak, pessar zdjety. Trochę sie zassal. Rozwarcie bez zmian na opuszek. Szyjka jeszcze jest. Tylko znow ta moja mala nie rosnie. Wg usg 2400 w 37. tc.ehh. myslalam ze juz odetchne ale jesnak zawsze cos mi spedza sen z powiek.
 
reklama
Dziewczyny ile wazyly Wasze dzieci w 29 tc? Ja mam 29tc +5 i dziś mi na usg wyszło 1200g. No i że mało... Zostałam przyjęta dziś na oddział, bo na ktg spadał puls maluchowi. Teraz jest już okej, ale nastraszyli mnie waga dziecka.
Moja w 29 chyba miała 1300...ale w sumie lekarz nie powiedział czy to jest ok. Wcześniej też słyszałam że jest trochę za malutka
 
Dziewczyny mam pessar! Szyjka 2.72 a dwa tyg temu 2.8. Założli w szpitalu za darmo. Ale dowiedziałam się, że żeby szpitalowi wrócili za krążek pacjentka musi na oddziale leżeć przynajmniej 2 tyg. Normalnie cycki opadają. Dziś 24+4 i dzięki niebieskiemu liczę na więcej. Zawarcie z nim przyjaźni podniosło na duchu. Pozdrawiam.

Hehe witaj w gronie pesariuszek [emoji12]
 
Twój lekarz chciał mi już w czwartek ściągnąć ale po badaniu stwierdził że zostawi jeszcze kilka dni jeden mówił ze przy porodzie ordynator dzisiaj zmienił temat jak zapytałam tak ze sama nie wiem :( może wkoncu samo się zacznie
 
Dziewczyny ile wazyly Wasze dzieci w 29 tc? Ja mam 29tc +5 i dziś mi na usg wyszło 1200g. No i że mało... Zostałam przyjęta dziś na oddział, bo na ktg spadał puls maluchowi. Teraz jest już okej, ale nastraszyli mnie waga dziecka.
Moj w 30 tyg synek wazył cos ok. 1700g..byl wielki a usg bylo robione bo bylo podejrzenie, ze dziecko sie nie rośnie, bo mały brzuch.. teraz bede miala w sob usg z córką to bedzie wlasnie t29d6 to zobaczymy co powie ale jestem przerażona, bo ostatnio moj gin jak ja mierzyl to miala ok. 750g w 27tyg..co prawda nic nie mówił..ale jak slysze to dzieci kolo 27 juz maja ok 1kg..
 
Hej, dziewczyny byłam na badaniach w szpitalu i wyszła mi cukrzyca i zapalenie dróg moczowych, dostałam furaginum 3x2, brała któraś w ciąży? Kurcze ciągle coś...:sad:
 
Jak lezałam w szpitalu to obok mnie sąsiadka dostawala furaginum na zapalenie pęcherza więc spokojnie bierz:) innych leków na zwalczanie bakterie w drogach moczowych nie można brać. A propo infekcja w drogach moczowych prowadzi do skracania sie szyjki.
 
reklama
Do góry