reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

ana_21 ja też leżę na lewym boku z poduszką między nogami. Na wczorajszej wizycie gin stwierdził, że szyjka się nie skaraca :-) ale szpitala i tak nie uniknę ... ale to ze względu na podtrzymanie bliźniaków :tak: wszystko będzie dobrze :tak: to jest optymistyczny wątek i mnie np. podniósł bardzo na duchu :-)
 
reklama
z KORNELKĄ brałam turinal a teraz luteinę 3*dziennie i mam leżeć ale jest ciężko także jest jak jest ale szpitala to bronię sie rekami i nogami
musze pogadać ze swoim gin za tydzien mam wizyte
 
czesc dziewczynki

ja moge was tylko pocieszyc i powiedziec ze mialam podobne sytuacje, a z synkiem od 5 miesiaca mialam rozwarcie na opuszek:-) ale urodzil sie tydzien po odstawieniu i jest zdrowy, a z corcia to sobie wyobrazcie ze biorac fenoterol co 3 godz. akcja sie zaczela w 37tc i jeszcze o 6 rano bralam tabletke, o 9 pojechalam na porodowke a o 11 juz byla:-D, takze trzymajcie sie i odpoczywajcie kiedy mozecie, MYSZORKA wiem ze z Kornelka jest ciezko bo sama jedna mam:-D ale trzymam kciuki.

Kajunia ja na tych twoich mezczyzn to sie napatrzec nie moge, dopiero co staranka i to jaaakie dlugie a teraz podwojne szczescie, i jeszcze troche i juz beda tu. Trzymaj sie kochana :-)
 
a ja się chciałam podzielić POZYTYWNYMI WIBRACJAMI :-)
jednak leżenie i branie leków pomaga :-) U mnie szyjka już jest twarda i rozwarcie się zmniejszyło :tak: Cieszę się, że jakbym mogła to bym sobie poskakała......a tak będę nadal grzecznie leżeć....
...i wszystkim życzę takich dobrych wiadomości :-)
 
Renatko no tak ... długie wyczekiwanie dzidzi ... otrzymaliśmy podwójny dar ... bliźniaki :-) wpadaj więcej na główny :tak: no i co ja widzę :-):-):-) Twój piękny ciążowy suwaczek :rofl2: GRATULUJĘ Ci kochana z całego serduszka :tak: trzymajcie się cieplutko :tak:

ullana tak trzymać :-) pozytywne wibracje jak najbardziej są TU potrzebne :tak: i tylko się cieszyć z posłuszeństwa szyjki :tak:
 
a może ze mną nie jest tak źle???????? Boże oby ............ muszę wiecej o siebie o nas zacząć dbać!!!!!!! ale jak to zrobić tyle roboty?!?!?!?!
 
MYSZORKA musisz o siebie bardzo dbac... wiem ze Ci ciezko mając 2,5 letnie dziecko i mieszkanie do urządzania, ale Ty jesteś dopiero na półmetku ciąży... masz malutkiego szkrabika w sobie, który teraz nie ma szans na przeżycie... postaraj sie jak najwiecej leżec...czemu lekarze nie założyli ci jeszcze pessara???

apropo leków to ja biorę fonorerol: 6 x po 3/4 tabletki (strasznie sie je dzieli, są takie małe) co daje 4,5 tabletki dizennie, 3xaspargin, 2xluteina i nie moge sie doczekac dnia w którym to wszystko odstawię!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry