reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

To powiedz mi lepiej jakie imiona bierzecie pod uwagę, bo u nas to temat na czasie a pomysły coraz glupsze [emoji23]
Córka u Ciebie jak ma na imię? Bo ja też chcę dopasować, żeby były z "jednej bajki", a nie że córka będzie Weronika a syn Dżulian [emoji1] wiecie o co mi chodzi [emoji14]
Córcia ma na imię Hania a teraz będzie Jaś. Hania miała być Jasiem. Przynajmniej ja tak sądziłem aż na USG dowiedzieliśmy się, że będzie dziewczynka. Imię po prostu zostało. Takie nam się podobało kiedyś i nie zmieniamy. Jakby była znów dziewczyna to byłaby Tosia[emoji4]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Córcia ma na imię Hania a teraz będzie Jaś. Hania miała być Jasiem. Przynajmniej ja tak sądziłem aż na USG dowiedzieliśmy się, że będzie dziewczynka. Imię po prostu zostało. Takie nam się podobało kiedyś i nie zmieniamy. Jakby była znów dziewczyna to byłaby Tosia[emoji4]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Ładnie [emoji4] Ja lubię takie klasyczne imiona... U nas córka to Alicja. Tylko dla synka mamy problem się dogadać [emoji6]

Dziewczyny a jakie u Was będą imiona? Poratujcie mnie tu inspiracją [emoji8]
 
Dzięki dziewczyny za zainteresowanie moim synem, gdyby wiedział ile babeczek się o niego dopytuje to by się zawstydził ;)

Figowa, trzymam kciuki za twoja wizytę :) Daj nam szybko znać jak było:)
 
Ładnie [emoji4] Ja lubię takie klasyczne imiona... U nas córka to Alicja. Tylko dla synka mamy problem się dogadać [emoji6]

Dziewczyny a jakie u Was będą imiona? Poratujcie mnie tu inspiracją [emoji8]
Nam się jeszcze podobało imię Antoś ale brat tak dał synkowi na imię więc teraz odpadało.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki. Ja praktycznie doszlam do siebie jeszcze troche szwy mnie bolą przy siadaniu. Malutki jest w inkubatorze ale na szczescie ma odruch ssania i pije z butelki. Walczyłam o pokarm i wypozyczylam laktator elektryczny i na poczatku sciagalam 3ml dzisiaj rano udalo mi sie 40ml a Bartuś zjada ok 20ml czasem troszke wiecej. Ma antybiotyk przez to ze wody mi wczesniej odchodzily, i na dodatek przyplatala sie żółtaczka a przy niej bezdechy sie pokazały i ma jeszcze jakies leki na to podawane... Mam takie wyrzuty sumienia ze nie donosilam chociaz te 3 tygodnie jeszcze ze wczoraj to juz mialam zalamanie i pare godzin ryczalam... Tak sie o niego boje, ze przy inkubatorze to same mi lzy plyna... Taka kruszynka bezbronna...
 

Załączniki

  • 20170426_180107-1.jpg
    20170426_180107-1.jpg
    803,7 KB · Wyświetleń: 134
Hej dziewczynki. Ja praktycznie doszlam do siebie jeszcze troche szwy mnie bolą przy siadaniu. Malutki jest w inkubatorze ale na szczescie ma odruch ssania i pije z butelki. Walczyłam o pokarm i wypozyczylam laktator elektryczny i na poczatku sciagalam 3ml dzisiaj rano udalo mi sie 40ml a Bartuś zjada ok 20ml czasem troszke wiecej. Ma antybiotyk przez to ze wody mi wczesniej odchodzily, i na dodatek przyplatala sie żółtaczka a przy niej bezdechy sie pokazały i ma jeszcze jakies leki na to podawane... Mam takie wyrzuty sumienia ze nie donosilam chociaz te 3 tygodnie jeszcze ze wczoraj to juz mialam zalamanie i pare godzin ryczalam... Tak sie o niego boje, ze przy inkubatorze to same mi lzy plyna... Taka kruszynka bezbronna...
Nina jest śliczny.
Nie miej do sobie pretensji. Zrobiłaś co mogłaś. Nic mu nie będzie. Kilka dni w inkubatorze dobrze mu zrobi a później pójdziecie do domu. Jest dużym i silnym chłopcem. Musisz być teraz dla niego wsparciem. On czuje Twoje emocję i Cię potrzebuje. Ucałuj maluszka i głowa do góry.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczynki. Ja praktycznie doszlam do siebie jeszcze troche szwy mnie bolą przy siadaniu. Malutki jest w inkubatorze ale na szczescie ma odruch ssania i pije z butelki. Walczyłam o pokarm i wypozyczylam laktator elektryczny i na poczatku sciagalam 3ml dzisiaj rano udalo mi sie 40ml a Bartuś zjada ok 20ml czasem troszke wiecej. Ma antybiotyk przez to ze wody mi wczesniej odchodzily, i na dodatek przyplatala sie żółtaczka a przy niej bezdechy sie pokazały i ma jeszcze jakies leki na to podawane... Mam takie wyrzuty sumienia ze nie donosilam chociaz te 3 tygodnie jeszcze ze wczoraj to juz mialam zalamanie i pare godzin ryczalam... Tak sie o niego boje, ze przy inkubatorze to same mi lzy plyna... Taka kruszynka bezbronna...
Synuś cudowny. Ważne, że ssie z butelki i udaje Ci sie rozruszac laktację a Twoje mleczko jest dla niego bezcenne. To, że wcześniej przyszedł na świat to nie jest Twoja wina. Każdy ma prawo na upust emocjom.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry