reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Doturlałam się do 28 tygodnia :-) wkurza mnie to, że lekarze stawiają takie diagnozy "taka uroda" to jakiś dramat. Mój lekarz dodatkowo chyba ma mnie powoli za wariatkę no bo jak nic się nie skraca to po co ta panika. I tylko wzrusza ramionami i mówi " może przy następnej ciąży będzie lepiej" albo ostatnio mnie rozwalił na łopatki mówiąc " wydaje mi się że to przez mięśnie brzucha tak Panią boli..." no ludzie ile można ... :-). Biorę magne b6, luteine, duphaston i doraźnie no spe. Niby no spe mogę brać 3x1 ale biorę tylko wtedy jak naprawdę źle się czuję.
 
Ja tez mam brać nospe 3x1 zwykła. Ale nie biorę. Bo jak leżę i się oszczędzam to jest dobrze. Jak muszę wyjść z domu to wtedy biorę bo nie daje rady chodzić za długo bo mnie boli podbrzusze wtedy . Juz i tak mam dość brania tego tyle. Tu 3 nospy , 2 duphastony , 2 luteiny, witaminy dla kobiet w ciąży,6 x magnez . Juz za przeproszeniem rzygam tymi lekami [emoji4] 11 do ustnych i 2 dopochwowo . To chociaż te nospe sobie oszczędzam [emoji23]
 
Ja tez mam brać nospe 3x1 zwykła. Ale nie biorę. Bo jak leżę i się oszczędzam to jest dobrze. Jak muszę wyjść z domu to wtedy biorę bo nie daje rady chodzić za długo bo mnie boli podbrzusze wtedy . Juz i tak mam dość brania tego tyle. Tu 3 nospy , 2 duphastony , 2 luteiny, witaminy dla kobiet w ciąży,6 x magnez . Juz za przeproszeniem rzygam tymi lekami [emoji4] 11 do ustnych i 2 dopochwowo . To chociaż te nospe sobie oszczędzam [emoji23]
Ja tez biorę duuuzo leków, ale nie rezygnuje z nich nawet, jak jest lepiej, bo pewnie dzięki nim jest lepiej...
@Kathleen006 jak po wizycie??
 
reklama
Generalnie to mój lekarz nie jest za no spą mówi mi zawsze że mam brać jak jest potrzeba więc stosuje się do jego zaleceń. Człowiek nie wie co zrobić żeby było dobrze:-(
 
Do góry