reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mnie jak kładą to w wojewódzkim w lublinie na krasnickich.
Inna sprawa, że na takim etapie ciąży bedziesz go raczej nisko czula, bo macica jest jeszcze dosyć nisko, tylko szkoda, że akurat po tej biednej szyjce Ci tak daje.
I to fakt, że lekarze zawsze informują co może byc najgorszego w danej sytuacji.
 
reklama
Ach ma zabawę mały... szkoda ze nie wie ze szkodzi nam tym... chociaz uspokoiłam się ze szyjka się zatrzymała i tylko to kopanie to problem; postanowiłam ze będę co tydzień chodzić na kontrole położenia tego pessara jak usg wykarze ze jest bardzo obsuniety to będę prosic o podsuniecie no i oczywiście dalej leżeć cały czas


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kathleen006 jest spora szansa, że mały się niedługo przesunie i przestanie kopać w szyjkę i tego Ci życzę. Ma jeszcze dużo miejsca i spokojnie może się ułożyć inaczej. Trzymaj się!
 
Dziewczyny jak lubicie czytać to polecam wam fajną i humorystyczną książkę o ciąży. Można spojrzeć na wszystko z innej perspektywy co sie bardzo przydaje jak są gorsze dni. Kaz Cooke ciężarówką przez 9 miesięcy
 

Załączniki

  • C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images.jpg
    C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 52
Cześć dziewczyny, jak wam dzień minął? Jak wasze brzuszki i maluchy w srodku?:) A czy starsze forumowiczki już wszystkie się rozpakowały?
U mnie dziś 31 i 2, brzuch jakby trochę lepiej, wizyta za półtora tygodnia... mam cicha nadzieje już trochę wstać, bo wszystko mnie boli...
 
Cześć dziewczyny,

Vixen juz tylko to chyba zostałaś.

Ja sie rozpakowałam 2 dni temu. 38+5, poród ok, mała 3,8 kg. Wszystko dobrze.

Mamy szyjkowe powodzenia! Musi sie Wam udać dziewczyny! Leżcie, leżcie i leżcie. Dobry lekarz to podstawa. U mnie trzecia ciąża, a w sumie najbardziej udana. Szyjka dotrzymała do prawie samego końca. Nie wiem od czego to zależy, ze w dwóch pierwszych nie trzymała... a teraz ok było.

Wam tez sie uda!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Barnek, serdeczne gratulacje!!! Bardzo się cieszę ze już wszystko za Tobą i już jesteście razem z maleństwem :)

Uda nam się tak jak piszesz musimy tylko leżeć leżeć i jeszcze raz leżeć. dobry lekarz ... jak go rozpoznać? Masz jakies sugestie wskazówki dla nas:) obyśmy mogły naszych zweryfikować ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, jak wam dzień minął? Jak wasze brzuszki i maluchy w srodku?:) A czy starsze forumowiczki już wszystkie się rozpakowały?
U mnie dziś 31 i 2, brzuch jakby trochę lepiej, wizyta za półtora tygodnia... mam cicha nadzieje już trochę wstać, bo wszystko mnie boli...

Hej Nygusek,

U mnie generalnie dziś to kiepsko głowa boli mnie cały dzień i brzuch bardzo tkliwy się zrobił nie mogę się ruszyć nic bo zaraz boli :/ i mam wrażenie ze młody jeszcze mi szyjkę dziś skopał porządnie ale jutro nowy dzień powinno być lepiej :) a jak u Ciebie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratulacje @Barnek!
U mnie sytuacja dosyć stabilna... póki co gorsze dni minęły narazie.. zobaczymy na jak długo, bo u mnie to tak skokami ;) czas mi się trochę dłuży...
A jak reszta dziewczyn się czuje?
 
Do góry