reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A ja się wczoraj trochę zestresowalam, bo prawie cały dzień bolał mnie brzuch, a po południu to już w ogóle co chwilę mnie takimi falami nachodzilo. Zastanawialam się już czy na IP nie pojechać żeby sprawdzili co to, ale mimo wszystko wydawało mi się, że jelitowe..a jak pojadę to mnie polozą, a tam caly czas zakaz odwiedzin wiec nie bardzo mam ochotę.. uspokoilo się wieczorem wiec mam nadzieję że się nie powtorzy ☺
@ani_anita Młody już z ładną wagą ☺ ja idę dzisiaj i bardzo bym chciała żeby moja miała chociaż 2300 ☺ mi pessar też lekarz chce zdjąć za jakiś miesiąc, jak dotrwam
 
reklama
Ani Anita super to już tuż tuż :) (z mojej perspektywy ;) )
a mały fajna wagę ma nie za duży nie za mały :) wiadomo jak będziesz rodzic cc czy SN?

Znajoma rodziła siłami natury 4,5kg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dziś juz dobrze ☺ wczoraj mocno obserwowałam czy się ból nie nasila, czy ruchy w normie i co się dodatkowo dzieje i wygląda że jelitowe. Zresztą jak się tak leży i je to nie ma sie co dziwić że one mają juz dosyć
Mam nadzieję @Kathleen006, że u Ciebie dziś na usg będzie ok, w końcu polowkowe to jedno z wazniejszych ☺
 
To dobrze, że się zdecydowałas ☺ ono jest ważne pod kątem rozwojowym maluszka i dużo na tym etapie mogą wyłapać w serduszku. Wiem, że to dla nas oczywiście kolejny powód do duzego stresu. Moja rodzina juz psy wieszala na tym moim lekarzu, że sie czepia i straszy wiec zabronilam im przychodzic do szpitala bo tylko mnie tym denerwowali. A z mężem stwierdzilismy, że jesli coś ma byc to chcemy o tym wiedzieć i moc w razie mozliwosci działać lub chociaż byc przygotowanym.
Wiem tez oczywiscie, ze Twoja sytuacja jest inna i pewnie jak sie zastanawialas czy isc to tez troche inne rzeczy bralas pod uwage..
 
Ja wahałam z uwagi na wysokie ryzyko poronienia - wymaga to ode mnie OK 2,5 w pozycji siedzącej Wiec to tez już naraża a dwa ze nie dość ze malutki jest bardzo aktywny w brzuchu to jak się go zobaczy na 3D a coś by się stało to jeszcze ciężej, ale na szczęście dotarło do mnie ze nie mogę zakładać i myśleć w ten sposób bo wyglada jakbym czekała na to i się przygotowywała a dwa jesli coś jest nie tak to lepiej wiedzieć by od razu po urodzeniu czy już teraz moc interweniować i działać ... a dojazd może nie zaszkodzi


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dziś juz dobrze ☺ wczoraj mocno obserwowałam czy się ból nie nasila, czy ruchy w normie i co się dodatkowo dzieje i wygląda że jelitowe. Zresztą jak się tak leży i je to nie ma sie co dziwić że one mają juz dosyć
Mam nadzieję @Kathleen006, że u Ciebie dziś na usg będzie ok, w końcu polowkowe to jedno z wazniejszych ☺
Ja tez mam często takie bóle brzucha, tez moje jelita maja dość... Gniecione są strasznie :/ ale ja tez rozróżniam, kiedy brzuch boli od jelit, a kiedy jest skurcz i nie panikuje...
 
reklama
Do góry