reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Cześć wam dziewczyny
Zurawinka
Biedna współczuję ci tych przeżyć bo sama to przeszłam ból jak cholera dzięki bogu już mam to za sobą.
U mnie nitka była za krótka i ja szukali gdyby nie to to byłoby bez bólu.
Ja tez miałam wszystkie wzierniki świata od tych najmniejszych do największych jak u krowy eh szkoda gadać.
G
DORDAW
Dobry pomysł z tym nowym wątkiem np forum listopadowych bobaskow.
Ja mam w piątek ostatni zastrzyk x żelaza wreszcie wyglądam jak człowiek i nie jestem blada za miesiąc morfologia i jak będzie jeszcze zła to tabletki.
Dziewczyny jak ja się cieszę że mam wszystko za sobą.
Nie wyobrażam sobie przejść jeszcze raz wszystko od nowa nie wiem czy bym przeżyła.
Trzymam kciuki za wszystkie z brzuszkami obydwie urodziły w terminie.
No i czekam na nowy wątek bo napewno się przyda póki co jeszcze nie ma to korzystam z forum na Fb
 
reklama
:) właśnie mam ktg. Waga małej 2900, No i rozwarcie 4 cm. Położna miała zakrwawione palce, wiec... W nocy wydawało mi sie ze coś sie zaczyna, ale pózniej coś sie wyciszyło. Zobaczymy co pokaże ktg. Dopiero sie zaczęło.
 
Moje drogie kochane... pytanko. Czy któraś z was, rozpakowanych lub nie... miała do czynienie z leciutkim różowym plamieniem po zrobieniu siku?.

Zaczynam się lekko martwić bo powtórzyło się dwa razy.
 
Aniay wiesz czy to z cewki czy z pochwy? Ja miałam lekkie krwawienie po cewniku ale z dróg rodnych to nie... Myślę, że lepiej się skonsultuj z lekarzem.
 
reklama
Ja w 7 miesiącu po kupie miałam plamę krwi i lekarze nie znaleźli przyczyny.

Wróciłam do domu, leze i pije cappuccino, strasznie boli. Zobaczymy co bedzie dalej
 
Do góry