reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ale mnie cos sciska jak na okres z tylu i trochę z przodu... 😐mam nadzieje ze to nie poród juz bo sie zaraz zalamie
 
Ale mnie cos sciska jak na okres z tylu i trochę z przodu... 😐mam nadzieje ze to nie poród juz bo sie zaraz zalamie
Dziś to chyba każdej coś dolega, napewno jeszcze nie , nie myśl o tym... A co powiecie na to ja całe życie cisnienie tak 130/70 cały czas na wysokich obrotów a dziś 90/50 Normalnie czuje jak bym miała zaraz paść! I mysli głupie i coś boli i coś się napina i coś kluje a jak na złość mąż dziś wraca dopiero po 20 😱🙉 akurat DZIS !!!
 
Przestańcie, bo teraz to i mnie zaczyna boleć hehe ma prawo boleć. Tyle leżeć i wstawać tylko do łazienki lub do lekarza musi się odbić na zdrowiu i nie tylko fizycznym. Żadna jeszcze nie rodzi. Pewnie już byście chciały hehe lody sobie weźcie, albo ciasteczko i odrazu lepiej. Położyć się i odpocząć. Jeżeli ból jest nie do wytrzymania, to wtedy jechać lub zadzwonić do swojego lekarza. Spokojnie 🙂
 
Przestańcie, bo teraz to i mnie zaczyna boleć hehe ma prawo boleć. Tyle leżeć i wstawać tylko do łazienki lub do lekarza musi się odbić na zdrowiu i nie tylko fizycznym. Żadna jeszcze nie rodzi. Pewnie już byście chciały hehe lody sobie weźcie, albo ciasteczko i odrazu lepiej. Położyć się i odpocząć. Jeżeli ból jest nie do wytrzymania, to wtedy jechać lub zadzwonić do swojego lekarza. Spokojnie 🙂
Daj mi tego Twojego spokoju trochę 😊😉 A ostatnio taka odważna byłam 😂 lody to dobra myśl mam chyba ze 3 smaki ☺
 
Dziewczyny a co ile macie wizyty? Ze względu na szew czy pessar są częstsze?
Ja mam szew i chodze co tydzien.
Niestety dziś sie dowiedzialam, ze szyja znow sie skrocila i szew trzyma na 2-3 mm. Lacznie ma 25mm, ale tylko te 2-3mm trzymaja. Jestem dopiero w 26+1. Jutro ide do szpitala na sterydy😭😭😭
 
reklama
Do góry