reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny, czy Wy podczas stawiania macicy czujecie coś w stylu mrowienia? Stawiania mam od dawna, ale ostatnio towarzyszy im te dziwne uczucie
 
reklama
Ja już po zdjęciu - nic nie czułam dzięki narkozie. Oczywiście popłakałam się z emocji. Jeszcze w domu synek się mocno rozchorował i mąż nie ma mnie jak odwiedzić. Teraz nic mnie nie boli, na ktg szkurcze 20 czyli żadne. Z tego co zrozumiałam to na pewno zostaję w szpitalu. Pełno tu studentów, wczoraj nawet obchodu nie było. Postaram się czegoś dowiedzieć ale jest ciężko nikt nic nie wie.
@Zzzzzz rozumiem Cię - takie odczucia, że chciałabym bardzo ale jeszcze nie teraz też mi towarzyszą. Zobaczysz wszystko potoczy się szybko i się ułoży:)
U nas ściągają bez znieczulenia.Koleżanka z sali miała ściągany pessar to mówiła,że lekarz tak pociągnął,że chodzić później z bólu nie mogła.Kto by się tam przejmował,że ciężarną boli.
 
@Katiuszka81 34 tc super, jest dobrze. Najwzniejsze jak pisza dziewczyny szyjka zamknieta. Dasz rade, na pewno wytrzymasz jeszcze troszkę.
Paula i Olamakota trzymam kciuki!
 
Baśka mnie tez cholernie bola brodawki, najgorsze jest pierwsze pociągnięcie;-) maly jest leniuszek, pociagnie kilka razy i usypia. Nie mam sposobu aby go wybudzic. Od nocy jest juz tylko na piersi.
 
@Kleo83 mi troche pomaga czeste smarowanie sutkow maltanem wtedy nie sa takie suche. Moj maly je ok 30 min z przysypianiem ale
On od poczatku ładnie ciagnie. I ani razu nie dostal MM. Od poczatku tylko piers. Teraz je tak co 2.5 do 3.5 godz. Czasami musze go wybudzac.
 
reklama
Do góry