reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja leżałam w szpitalu z kobietką, która urodziła dzidzię 1300 w 34 tyg i dzidzia zdrowa; tak wiec nie smuć sie! Wazne czy dostala sterydy; ja jestem w 28+5 i tez strasznie sie boje- sterydy mam dostac w srode i czwartek i dopiero wtedy bede mogla spac spokojnie
Właśnie sterydy to już tak zapobiegawczo dają ok 28 ? A ty ile już lezysz w szpitalu ?
 
A czy któraś z Was zauważyła u siebie grudkowaty sluz po badaniu usg u ginekologa? Nie wiem o co chodzi ale za każdym razem tak mam. Tak jakby ten zel się rolowal. Grzybicy żadnej nie mam bo robiłam posiew i nic mnie poza tym nie swędzi. Jak załaduje sobie priobiotyk dopochwowy to po paru dniach to się normuje. Już po którymś z kolei badaniu zauważyłam takie coś u siebie. Może zbyt obsesyjnie się oglądam w tym miejscu ale strasznie boję się bezobjawowej infekcji
 
A czy któraś z Was zauważyła u siebie grudkowaty sluz po badaniu usg u ginekologa? Nie wiem o co chodzi ale za każdym razem tak mam. Tak jakby ten zel się rolowal. Grzybicy żadnej nie mam bo robiłam posiew i nic mnie poza tym nie swędzi. Jak załaduje sobie priobiotyk dopochwowy to po paru dniach to się normuje. Już po którymś z kolei badaniu zauważyłam takie coś u siebie. Może zbyt obsesyjnie się oglądam w tym miejscu ale strasznie boję się bezobjawowej infekcji
Biestety nie mam, więc nie pomogę. A bierzesz luteinę? Ona się tak czasem zbija.
 
Właśnie sterydy to już tak zapobiegawczo dają ok 28 ? A ty ile już lezysz w szpitalu ?
Ja leżę aktualnie w domu. Sterydy mam dostać na wszelki wypadek. Eh, też zaczęły mnie ogarniać czarne myśli z tymi wodami i pękniętym pęcherzem. Człowiek leży i się stara jak może, a na pęknięcie pęcherza nie ma rady. Nawet regularne posiewy też nic nie pomogą. Leżałam z taką dziewczyną, co miała ciążę książkową, aż do 21 tc kiedy jej nagle pękł pęcherz....Wizytę mam w środę, oby jakoś przetrwać ten czas...:sad:
 
Po 4 godzinach wreszcie w domu. Okazało sie, że szyjka się wydłużyła do 3.8, w co nie chce mi się wierzyć i jest zamknięta zrobili mi ktg i skurcze żadne nie wyszły, to w takim razie ja nie wiem co to te twardnienia, w czasie 2h na ip 4 razy miałam twardą jak skała... Z małym wszystko ok. No to się uspokoiłam:happy:
 
Mnie dziś w nocy bolał brzuch, ale wzięłam nospe i przeszło. Coś brzuch mi się stawia, nie wiem, czy znowu nie od jelit. Ostatnio mam z tym problemy, potem się napinam i brzuch tez.
 
Ostatnia edycja:
Ja leżę aktualnie w domu. Sterydy mam dostać na wszelki wypadek. Eh, też zaczęły mnie ogarniać czarne myśli z tymi wodami i pękniętym pęcherzem. Człowiek leży i się stara jak może, a na pęknięcie pęcherza nie ma rady. Nawet regularne posiewy też nic nie pomogą. Leżałam z taką dziewczyną, co miała ciążę książkową, aż do 21 tc kiedy jej nagle pękł pęcherz....Wizytę mam w środę, oby jakoś przetrwać ten czas...:sad:
O jejku :((
 
reklama
Po 4 godzinach wreszcie w domu. Okazało sie, że szyjka się wydłużyła do 3.8, w co nie chce mi się wierzyć i jest zamknięta zrobili mi ktg i skurcze żadne nie wyszły, to w takim razie ja nie wiem co to te twardnienia, w czasie 2h na ip 4 razy miałam twardą jak skała... Z małym wszystko ok. No to się uspokoiłam:happy:
Dobrze że sprawdziłas i jest Oki [emoji123]
 
Do góry