reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Siedzę na ip, te twardnienia za długo i za często, zobaczymy co wyjdzie. Czas oczekiwania ok 2h, już wyobrażam sobie jak to na moją szyjkę wpłynie...
O kurde ale długo, no jak za często to nie ma co ryzykować a mierzysz czy są regularne? Oby to nic poważnego daj znać po wizycie postaraj się całkiem tak na prosto niesiedziec [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Ja juz się poddałam :( Wód już prawie nie ma rano było 2AFI a jeszcze wyleciało. Pęcherz płodowy w strzępkach. Dostaje antybiotyki i czekam. Zdaję się na lekarzy :( Życzę Wam dziewczynki aby u Was było dobrze i abyście szczęśliwie donosily do bezpiecznego terminu.
Nic przegranego na pewno uda się dzidzie uratować już masz ładny tydzień dzidzia jest silna da radę [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji123] [emoji123] [emoji123] [emoji123] [emoji123] daj znać jaka decyzje podejma
 
Ja juz się poddałam :( Wód już prawie nie ma rano było 2AFI a jeszcze wyleciało. Pęcherz płodowy w strzępkach. Dostaje antybiotyki i czekam. Zdaję się na lekarzy :( Życzę Wam dziewczynki aby u Was było dobrze i abyście szczęśliwie donosily do bezpiecznego terminu.
Dziewczynki sa silne, usg moze sie myli i jest wieksza!!! Na pewno wszystko bedzie dobrze , mocno trzymamy kciuki za Ciebie!!!!:*
 
Siedzę na ip, te twardnienia za długo i za często, zobaczymy co wyjdzie. Czas oczekiwania ok 2h, już wyobrażam sobie jak to na moją szyjkę wpłynie...
Trzymamy kciuki!!! Ja dzis siedzialam 2,5 h na poborze krwi...czasem nie ma wyjscia...w I ciazy w poradni patologii ciazy czekalam nieraz 5 h na wizytę (co 2 tyg) i szyjka sie nie skracala:) bedzie dobrze, postaraj sie jak najmniej denerwowac, z takimi twardnieniami mozliwe,ze szyjka bedzie krotsza,bo wtedy pracuje, ale pozniej wszystko wroci do normy!
 
Kochana, mój lekarz mówił, że jak dziecko osiągnie wagę 1500g, to jest w stanie sobie poradzić. Na pewno dostałaś sterydy, a to też plus! Dodatkowo dostajesz antybiotyk a to ważne, żeby nie było stanu zapalnego. Będzie dobrze, trzymam za Was kciuki! Lekarz na USG połówkowym mówił, że dziewczyny są silniejsze od chłopców. Będzie dobrze!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry