reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
A probowalas może śliwek suszonych czy teraz już takich nawet świeżych i popic woda?
Nie, nie próbowałam. Muszę sprawdzić.

Nie wiem co z tymi bólami. Generalnie ciągle coś. :( Byłam z nimi 2 tyg temu na IP, byłam u swojego lekarza... Wszystko jest ok. Nic się nie odkleja, nie rozwiera. Położna mówi, że to może być wzrost macicy. Może naciska ona na jajniki albo dziecko mi tam uciska na podbrzusze jakoś? Sama nie wiem. :( :(
 
Nie, nie próbowałam. Muszę sprawdzić.

Nie wiem co z tymi bólami. Generalnie ciągle coś. :( Byłam z nimi 2 tyg temu na IP, byłam u swojego lekarza... Wszystko jest ok. Nic się nie odkleja, nie rozwiera. Położna mówi, że to może być wzrost macicy. Może naciska ona na jajniki albo dziecko mi tam uciska na podbrzusze jakoś? Sama nie wiem. :( :(
Na zaparcia kolezanka w ciazy polecala mi Lactolusum hasco, cos takiego, jakis syropek. Jak masz z tym.problem moze warto sprobowac. Mnie czesto ostatnio boli podbrzusze, ale zauwazylam,ze mloda kopie wyzej, dlatego wnioskuje,ze macica sie rozrasta:)
 
Nie, nie próbowałam. Muszę sprawdzić.

Nie wiem co z tymi bólami. Generalnie ciągle coś. :( Byłam z nimi 2 tyg temu na IP, byłam u swojego lekarza... Wszystko jest ok. Nic się nie odkleja, nie rozwiera. Położna mówi, że to może być wzrost macicy. Może naciska ona na jajniki albo dziecko mi tam uciska na podbrzusze jakoś? Sama nie wiem. :( :(
No pewnie wszystko tam w środku sie zmienia jednak dzieci też coraz większe postaraj się niemartwic [emoji8] a ze śliwkami spróbuj żebyś nie musiała przec na wc to może wtedy też bóle troszkę przejdą :)
 
W piątek dopiero ale nie wiem czy dotrwam bo od wczoraj mam skurcze. Chociaż w badaniu dalej bez zmian. Lekarze powiedzieli ze góra do 30 i odstawiamy wszystkie leki
 
Dziewczyny, właśnie byłam w WC i na wkładce miałam taki śluz, żółty i rozciągliwy, dosyc wodnisty, myślicie, że to mógłby być czop śluzowy? :( Czytałam, że żółty śluz może być od luteiny. :/
 
W piątek dopiero ale nie wiem czy dotrwam bo od wczoraj mam skurcze. Chociaż w badaniu dalej bez zmian. Lekarze powiedzieli ze góra do 30 i odstawiamy wszystkie leki
Ale Ci zazdroszczę !! Jednak tyle co ty się wylezalas w tym szpitalu ..ale już niedługo nagroda ;)
Ja jutro kontrol szyjki...przeżywam strasznie !
Ja jutro zaczynam 31 i narazie cel mam do 34! Tak jak mój lekarz mówił że byle do 34 !!
A to jeszcze tyle dni cały miesiąc ech...
 
Dziewczyny, właśnie byłam w WC i na wkładce miałam taki śluz, żółty i rozciągliwy, dosyc wodnisty, myślicie, że to mógłby być czop śluzowy? :( Czytałam, że żółty śluz może być od luteiny. :/
Ja też miałam parę dni taki ciągnący jak białko jaja kurzego koloru żółtego !a masz pessar ? Wiem że żółty to od luteliny
 
reklama
Do góry