reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny, właśnie byłam w WC i na wkładce miałam taki śluz, żółty i rozciągliwy, dosyc wodnisty, myślicie, że to mógłby być czop śluzowy? :( Czytałam, że żółty śluz może być od luteiny. :/

U mnie dziś też na wkładce dużo wydzieliny, standardowo pomyślałabym że luteina wypłynęła tylko właśnie ten żółty kolor. Biorę luteinę od 4 tyg i mam wrażenie nie wcześniej była jednak biała.
 
Wizyta 8.05. byłam wczoraj na wizycie i było ok, cóż, będę obserwowała co i jak.
Kochana ja też miałam identyczny śluz kilka dni,też pytałam dziewczyn na forum czy taki mają ,sporo pisało że też taki ma .
Ale może jak Cię to bardzo niepokoi zadzwoń do lekarza jak masz mozliwosc
 
Ja czytałam że od luteliny może być żółtawa ,i mam taką od kad aplikuje luteliny,
Ja miam zoltawa wydzieine jakies 3 tyg po rozpoczeciu aplikacji luteiny. U mnie nie wiadomo czy czysto od niej czy byla to infekcja,bo teraz biore globulki. Ale mialam lekkie swedzenie i pieczenie juz, wiec jesli go nie masz,to chyba normalne;)
 
Biorąc pod uwagę że wylądowałam z szwem w 17tc to powiem szczerze jestem podłamana tymi wpisami że szew wytrzymał 6 czy 8 tygodni.
 
Na zaparcia kolezanka w ciazy polecala mi Lactolusum hasco, cos takiego, jakis syropek. Jak masz z tym.problem moze warto sprobowac. Mnie czesto ostatnio boli podbrzusze, ale zauwazylam,ze mloda kopie wyzej, dlatego wnioskuje,ze macica sie rozrasta:)
Na zaparcia i zatwardzenia na ktore cierpię ostatnio w sumie caly czas używam: lactulosum mip 3 razy dziennie po 15ml, lub 2 razy po 15ml, 2 kiwi + 1 duże jabłko + jogurt naturalny mały; pić dużo wody. Na hemoroidy: proctoglyvenol krem + czopki rano i wieczorem. Jak wrócą po kilku dniach dolegliwości można znów używać, ostatnio lekarz mi powiedzial ze sa całkowicie bezpieczne, tylko wiadomo w 1-3 miesiacu dmucha sie i chucha wiec nie używać.
 
reklama
Biorąc pod uwagę że wylądowałam z szwem w 17tc to powiem szczerze jestem podłamana tymi wpisami że szew wytrzymał 6 czy 8 tygodni.
Moja sassąsia urodziła w 40 tyg szew miała id 18 ,zdjęli jej chyba w 38
Chodziła tak dwie ciąże w tym jedna z rozwarciem od połowy
Będzie dobrze
 
Do góry