reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny, czy na pH pochwy może wpłynąć badanie USG dopochwowe? Oni smarują takim żelem, myślicie, że on zwiększa pH? Zbadałam sobie paskiem i wyszło 7, się przestraszyłam, że to wody, ale w sumie nie ma wodnistej wydzieliny tylko taka klejąca... :D Ilość wod dzisiaj na USG prawidłowa, więc się nie spodziewałam takiego odczynu. :p
 
reklama
Dziewczyny, czy na pH pochwy może wpłynąć badanie USG dopochwowe? Oni smarują takim żelem, myślicie, że on zwiększa pH? Zbadałam sobie paskiem i wyszło 7, się przestraszyłam, że to wody, ale w sumie nie ma wodnistej wydzieliny tylko taka klejąca... :D Ilość wod dzisiaj na USG prawidłowa, więc się nie spodziewałam takiego odczynu. :p
Myślę że na pewno przez ten żel [emoji4]
 
Siedzę na ip, te twardnienia za długo i za często, zobaczymy co wyjdzie. Czas oczekiwania ok 2h, już wyobrażam sobie jak to na moją szyjkę wpłynie...
 
Ja juz się poddałam :( Wód już prawie nie ma rano było 2AFI a jeszcze wyleciało. Pęcherz płodowy w strzępkach. Dostaje antybiotyki i czekam. Zdaję się na lekarzy :( Życzę Wam dziewczynki aby u Was było dobrze i abyście szczęśliwie donosily do bezpiecznego terminu.
Kochana aż serce mi się kroi, tak bardzo wierzyłam ze chociaz troszke uda Ci się jeszxze!
31 tydzień już masz, będzie dobrze ile waży dzidzia?
 
reklama
Do góry