reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Sandi poprzednia ciaza od połowy 3×1 nospa teraz od 24 tez 3x1 od tygodnia oprócz nospy mam podłączony partesistan. Myślę że lepiej wziąść ta nospe niż urodzić za wcześnie. Będzie dobrze. Agatka u mnie w czwartek będzie pełne 31 tyg. Ale strach ogarnia przed każdym badaniem. Ja niestety miMo tak silnego leku i tak odczuwam kilka skurczy dziennie. A każdy z nich przyprawia mnie o zawał.
 
reklama
Sandi poprzednia ciaza od połowy 3×1 nospa teraz od 24 tez 3x1 od tygodnia oprócz nospy mam podłączony partesistan. Myślę że lepiej wziąść ta nospe niż urodzić za wcześnie. Będzie dobrze. Agatka u mnie w czwartek będzie pełne 31 tyg. Ale strach ogarnia przed każdym badaniem. Ja niestety miMo tak silnego leku i tak odczuwam kilka skurczy dziennie. A każdy z nich przyprawia mnie o zawał.
Ale zobacz jak ładnie już zleciało 31 tydzień to już naprawdę coś! Nie martw się nawet się nie obejrzysz a będzie 37. Jestem pewna że wszystkie doczekamy takiego pięknego terminu :p:p
 
A Ciebie czym faszerują w tym szpitalu? Ja dostaje magnez 3x2 i nospe 3x2 i tak się zastanawiam czy ta ilość nospy to aby nie za dużo? Czytam o skutkach ubocznych nospy to mi się ryczeć chce. Dodatkowo czytałam że ten antybiotyk który mi dają to też wcale taki bezpieczny dla płodu nie jest :no:Wiadomo że wszystko po to aby ciążę utrzymać i chyba lepiej już nic nie będę czytać :(
Cześć dziewczyny. Czasami Was podczytytuje, bo tez cały czas na lekach od grudnia już na nospie 3*1, magnezie 3*1 i luteinie 2*1 też z ciężkim sercem łykam tą nospe ale co zrobić:/ tez sie naczytałam, ze dziecko moze miec onm ale juz jednego wcześniaka mam co prawda z 35 tyg ale teraz bym chciała wytrwać chociaż do 37
 
hej dziewczyny, bylam u gina, powiedzial, ze wszystko jest ok!!! szyjka dluga, zamknięta, twarda, dł dzis 35mm, mowilam, ze ostatnio tj. w tamtym tyg. bylam na izbie przyjęć i byla krótsza. Zapytałam sie czy ona może sie tak zmieniać to powiedział, że tak i że nawet ułożenie ciała może wplywać na różne wyniki. Moje leżenie napewno też się tu udzieliło Mam prowadzić oszczędny tryb życia i powiedział, ze chodzenie do roboty to nie jest dobry pomysł. Mówiłam tez z tym stawianiem się macicy to stwierdził, ze jest miękka i ze takie incydenty to dlatego, ze ona zaczyna teraz bardzo szybko rosnąć..kazal odstawic no spe, tylko doraźnie. I w sumie nie wiem bo doraźnie to i tak musialabym brac caly czas...Magnez 3*2tab asmag i luteina 2dz. Za 2 tyg. do kontroli, jakby cos sie dzialo to wtedy bedziemy myśleć, i posiew w razie konicznosci pessara mi zrobił. Narazie oszczedzanie w domku
 
Cześć dziewczyny. Czasami Was podczytytuje, bo tez cały czas na lekach od grudnia już na nospie 3*1, magnezie 3*1 i luteinie 2*1 też z ciężkim sercem łykam tą nospe ale co zrobić:/ tez sie naczytałam, ze dziecko moze miec onm ale juz jednego wcześniaka mam co prawda z 35 tyg ale teraz bym chciała wytrwać chociaż do 37
Ja myślę, ze 35. tc to jest dobry wynik. Oczywiście w zależności jak bardzo byla powiklana Twoja ciąża. Ja jestem w 30. tc od 24. skurcze, w 26. pessar, w 29. znów skurcze. Teraz czekam na każdy kolejny tydzień. Jeśli skończę 34. będę juz spokojniejsza.
 
Ja myślę, ze 35. tc to jest dobry wynik. Oczywiście w zależności jak bardzo byla powiklana Twoja ciąża. Ja jestem w 30. tc od 24. skurcze, w 26. pessar, w 29. znów skurcze. Teraz czekam na każdy kolejny tydzień. Jeśli skończę 34. będę juz spokojniejsza.
Dobry. Początki ciezkie zresztą w każdej ciazy krwiaki i odklejanie kosmówki. To moja 3 ciąża. Tylko w pierwszej po połowie już się nic nie działo, córka urodzona w 40 tyg.w drugiej skurcze bolesne od 25 tyg ale szyjka trzymała dobrze i w 35 się skurcze rozbujaly poszło rozwarcie i musieli ciąć bo juz nie szło zatrzymać. Teraz też już mi twardnieje brzuch, czasami boleśnie ale odpukac narazie nie jest źle. Jestem 22+5 dzisiaj
 
Cześć Dziewczyny:) Przez przypadek trafiłam na forum i postanowiłam do Was dołączyć. Niestety temat szyjki, skurczy i bóli brzucha dotyczy również mnie.... Aktualnie 22 tydz+5d, z zaleceń mam leżenie i już tak leżę 5 tydzień. Cieszę się, że w domu, ale podobnie jak niektóre z Was dopada mnie czasem lęk - szczególnie jak znowu pojawia się jakiś skurcz. To moja druga ciąża, pierwszą niestety straciłam.
 
Cześć Dziewczyny:) Przez przypadek trafiłam na forum i postanowiłam do Was dołączyć. Niestety temat szyjki, skurczy i bóli brzucha dotyczy również mnie.... Aktualnie 22 tydz+5d, z zaleceń mam leżenie i już tak leżę 5 tydzień. Cieszę się, że w domu, ale podobnie jak niektóre z Was dopada mnie czasem lęk - szczególnie jak znowu pojawia się jakiś skurcz. To moja druga ciąża, pierwszą niestety straciłam.
Hej , ja jestem w 24+6 i od miesiąca mam pessar a szyjka zaczela się skraca w 18 tyg moja druga ciąża , synek ma już 3 latka i z nim w ciąży tez mialam skravajaca szyjke od 19 tyg ,fajnie że piszesz zawsze można troche podpytać
A twoja szyjka ile ma ?
 
reklama
Cześć Dziewczyny:) Przez przypadek trafiłam na forum i postanowiłam do Was dołączyć. Niestety temat szyjki, skurczy i bóli brzucha dotyczy również mnie.... Aktualnie 22 tydz+5d, z zaleceń mam leżenie i już tak leżę 5 tydzień. Cieszę się, że w domu, ale podobnie jak niektóre z Was dopada mnie czasem lęk - szczególnie jak znowu pojawia się jakiś skurcz. To moja druga ciąża, pierwszą niestety straciłam.
hej hej:) to my bardzo podobnie z wiekiem ciąży ja jestem dziś 22+2:) fajnie, ze postanowilas dołączyć, dobrze troche pogadać, a tu gdzie wszystkie mamy podobne problemy to chyba najlepsze miejsce:) jesli moge zapytać, z jakiego powodu straciłaś pierwszą ciążę?
 
Do góry