reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Na mnie ten specyfik tez nie działa tylko strasznie brzuch mnie po nim bolał kiwi tez przestało działać odkąd biorę żelazo.
 
U mnie roznie z tym bywa. Staram sie chodzic regularnie do toalety co 1-2 dni. Niestety w ostatnim trymestrze, przy lezacym trybie zycia jest ciezko. Staram sie pic duzo wody, jesc owoce, spróbuj szklankę przegotowanej wody z cytryna na czczo kazdego ranka. Lub kup blonnik naturalny i dodawaj np do jogurtu.
 
Polecam 30 min przed śniadaniem wypić szklankę wody z wyciśnięta cała cytryna !
Dosyć ze zdrowe to i na zaparcia bardzo pomaga :)
 
hej dziewczyny co do zaparć bynajmniej w moim przypadku: to duzo cieplej wody, lactuloza, soki ze świeżych jabłek(z sokowirówki) - to akurat dziala naprawde dobrze, czopki, oczywiscie wystrzeganie sie czekolady itp., ale tak na prawde przestalam załatwiać sie kamieniami i przeszly ciagle stany zapalne hemoroidow jak endokrynolog przepisal mi leki na niedoczynność tarczycy - jak ręką odjal, lekarz z reszta na wizycie sie nawet pytal, czy przypadkiem nie mam problemow z zaparciami, bo przy niedoczynnosci bardzo slabo dziala metabolizm i wlasnie sa straszne zaparcia. W pierwszej ciazy dusilam na sile, nic nie pomagalo..plakalam z bólu, moze tez mialam ta niedoczynnosc tylko nikt mi jej wtedy nie zdiagnozowal..:/
 
Hej,mialam właśnie pisać :)
Dopiero wyszli goście ,rano szpital,potem obiad u teściowej ale ja trochę przy stole resztę na leżąco ...
fajnie tak inaczej ten mój ostatnio nudny dzień spędzić,
Z wizyty jestem zadowolona,chodź bardzo bardzo się bałam :/ szyjka zamknięta pessar jak narazie trzyma ładnie szyjka 2,4 (niby skróciła się o 2 mm ale lekarz stwierdził że to nawet może być błąd w pomiarach ,nazwał ją i tak że nie jest fajna ;/ ) teraz wizytą w poniedziałek 26,03 w gabinecie nadal mam jak najwięcej odpoczywać bo teraz dzidzius coraz większy będzie !!!po 30 tyg jeszcze częstsze kontrolę !!oby tak dalej ,żeby tylko było dobrze !!
 
Hej,mialam właśnie pisać :)
Dopiero wyszli goście ,rano szpital,potem obiad u teściowej ale ja trochę przy stole resztę na leżąco ...
fajnie tak inaczej ten mój ostatnio nudny dzień spędzić,
Z wizyty jestem zadowolona,chodź bardzo bardzo się bałam :/ szyjka zamknięta pessar jak narazie trzyma ładnie szyjka 2,4 (niby skróciła się o 2 mm ale lekarz stwierdził że to nawet może być błąd w pomiarach ,nazwał ją i tak że nie jest fajna ;/ ) teraz wizytą w poniedziałek 26,03 w gabinecie nadal mam jak najwięcej odpoczywać bo teraz dzidzius coraz większy będzie !!!po 30 tyg jeszcze częstsze kontrolę !!oby tak dalej ,żeby tylko było dobrze !!
fajnie, że juz po wizycie i w miare wszystko ok:) rzeczywiscie 2mm to moze byc jakiś błąd pomiaru, najwazniejsze ze zamknięta. Ja jutro jade na wizyte, udalo mi sie dostac na wczesniej, bo docelowo miałam na czwartek w klinice, a jade jutro do gina do jego prywatnego gabinetu:) Macica dalej mi sie stawia..zobaczymy co powie i jaka jest w końcu ta nieszczęsna szyjka.. czy rzeczywiscie krótka czy jednak nie..
 
reklama
fajnie, że juz po wizycie i w miare wszystko ok:) rzeczywiscie 2mm to moze byc jakiś błąd pomiaru, najwazniejsze ze zamknięta. Ja jutro jade na wizyte, udalo mi sie dostac na wczesniej, bo docelowo miałam na czwartek w klinice, a jade jutro do gina do jego prywatnego gabinetu:) Macica dalej mi sie stawia..zobaczymy co powie i jaka jest w końcu ta nieszczęsna szyjka.. czy rzeczywiscie krótka czy jednak nie..
Trzymam kciuki za dobe wieści !!! Daj Znać po wizycie !!
 
Do góry