reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny mam pytanie odnośnie założenia passera
Czy można założyć jak są skurcze i twardy brzuszek ,
Czy wtedy nie zakładają. ?
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie odnośnie założenia passera
Czy można założyć jak są skurcze i twardy brzuszek ,
Czy wtedy nie zakładają. ?
Mi lekarz powiedzial ze nie bo macica jeszcze bardziej zacznie wariowac zeby pozbyc się ciala obcego. Dlatego zakladaja go u nas tylko w szpitalu, gdzie jestes pare dni najpierw pod obserwacją ktg, usg, posiew itp. Dodatkowo nie zaleca sie go zakladac po 30tc moj lekarz moei ze "grzebanie tam" moze spowodowac porod. Chociaz koleżanka z forum miala zakladany po 30tc. Ryzyko jest zawsze.
 
Dziewczyny kolejny dzień leżenia ciągłego!!!! Brzuch u dołu mnie boli bo Mały tak mnie kopie że co kopniak to w pęcherz i szyjkę... Chyba te kopniaki nie pomagają na szyjkę!!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Dziewczyny a czy Wasze skurcze są bolesne ja mam takie ze czasami aż brzuch ciągnie w dół a czasem tylko stwardnieje brzuch na 10-15 sekund.
 
Dziewczyny a czy Wasze skurcze są bolesne ja mam takie ze czasami aż brzuch ciągnie w dół a czasem tylko stwardnieje brzuch na 10-15 sekund.
Mnie nie bolały tylko taki dyskomfort twardnienia czułam. A od piątku jak Mały się przekręcił miednicowo to może z 5 razy mi twardnial.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie założenia passera
Czy można założyć jak są skurcze i twardy brzuszek ,
Czy wtedy nie zakładają. ?
Leżałam z dziewczyną w szpitalu, której założyli pessar przy skracającej się szyjce i skurczach. Dodam, że skurcze były odczuwalne przez nią a na ktg nie było ich widać.
 
Dziewczyny a czy Wasze skurcze są bolesne ja mam takie ze czasami aż brzuch ciągnie w dół a czasem tylko stwardnieje brzuch na 10-15 sekund.
Moje do tej pory były bezbolesne, tylko czułam taki dyskomfort w brzuchu. Od pt/sb pojawia się ból, ale niezbyt nasilony.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
odpoczywaj ile możesz. Ja od 18 tyg mialam brzuch jak kamień, od 22 skurcze po 20 dziennie...szyjka sie skróciła. Leżała teraz 31 t skurcze sa cały czas szyjka stoi w miejscu na 2.5. Bylam na Izbie Przyjęć ze skurczami w 24t to mi powiedzieli ze szyjka twarda zamknieta a na skurcze to wiecej mi nie dadza niz to co biorę. Musisz lekarza dorwać dobrego, dobrze żeby szyjkę Ci zmierzyli usg dopochwowo. ..
 
Do góry