reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie dzis 30t4d dzis nam wizytę wiec sue dowiem jaki aktualny stan szyjki. Tydzien temu 2.59 twarda, zamknięta czyli bez zmian po tygodniu lezenia. U mnie na skrocenie mialo wpływ łyżeczkowanie w 10tc w pazdz.zeszlego roku. W pierwszej ciązy szyjka zaczela sie skracac dopiero w 35tc. Biore luteine 2x2, nospe 3x1 i aspargin 3-4x 1. Co do twardnienia brzucha hmmm bolesnych nie mam ale po poludniu jak juz chodze to czuje worek kamieni przed sobą. Ogolnie poleguję duzo ale pozwalam sobie na drobne prace domowe i mam 4letnią córkę wiec wiecie jak jest :-)
Zobaczymy dzis!
A na co jest ten aspargin?
 
reklama
Witajcie ,ale pogoda.Troche posiedziałam na tarasie.Zazdroszcze tym ,które już maja 30 tydzien za sobą.Lezac ten czas ciagnie się ślimaczym tepem.Wczesniej wygladalo to trochę inaczej,obowiazki dziecko .Lecial dzień za dniem.Milego dnia:)
 
Witajcie ,ale pogoda.Troche posiedziałam na tarasie.Zazdroszcze tym ,które już maja 30 tydzien za sobą.Lezac ten czas ciagnie się ślimaczym tepem.Wczesniej wygladalo to trochę inaczej,obowiazki dziecko .Lecial dzień za dniem.Milego dnia:)
Niestety, taka piekna pogodanie nam nie pomaga. Juz czekam jak bedzie szaro i ponuro, jak szybciej bedzie sie dzien konczyl, to czas tez bedzie szybciej lecial.Ja to w sumie widze pozytywy tego ze leze akurat teraz a nie np kwietniu,maju, czerwcu kiedy slonko swieci i az sie chce isc na jakis spacer albo wycieczke rowerowa.Wiec glowa do gory, w kazdej beznadziejnej sytuacji da sie odnaleźć jakies plusy ;)
 
Niestety, taka piekna pogodanie nam nie pomaga. Juz czekam jak bedzie szaro i ponuro, jak szybciej bedzie sie dzien konczyl, to czas tez bedzie szybciej lecial.Ja to w sumie widze pozytywy tego ze leze akurat teraz a nie np kwietniu,maju, czerwcu kiedy slonko swieci i az sie chce isc na jakis spacer albo wycieczke rowerowa.Wiec glowa do gory, w kazdej beznadziejnej sytuacji da sie odnaleźć jakies plusy ;)
Jakiegos strasznego kryzysu tez nie mam,masz racje napewno jest to lepsza pora niż latem.Zwlaszcza przy tych upałach ,które mielismy w tym roku.Tylko jak się nagle zmienia tryb zycia,wszystko jest inaczej.Lekarz powiedział,ze mogę pojsc na spacer ,a ja sama nie wiem..Chodze w mieszkaniu ,ale więcej poleguje,on stwierdził,ze trochę musze się ruszac ,bo mi mięśnie znikna.A u Ciebie jak wygląda dzień?
 
reklama
O proszę jaka imponująca szyjka :D pewnie jeszcze dłuuugo na niej pociągnięcie z dzidziusiem :) czemu z serca kibicuję! A od dawna masz szew? Ja, o dziwo, mimo moich mega twardnień, które towarzyszą mi praktycznie od poczatku ciąży, do niedawna miałam jeszcze 4 cm, ale u mnie to się juz posypało, lekarze mówią że przy 4tej ciąży to dziwne gdyby bylo inaczej hehehe
Szewek mam od 16 tc :) założony profilaktycznie
 
Do góry