reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Justyna. Ja mam tylko jedna i o jedna za dużo. Wystarczy wziąć ze sobą zwykle koszule do spania z dużym luźnym dekoltem. Mi było wygodniej wyjąć cycusia od gory niż bawić się w rozpinanie tej z guziczkami
 
Dziewczyny ile szt. koszul ciazowych kupujecie?
Jeśli mowa o koszulach nocnych po porodzie to ja miałam 3 i wszystkie były na wagę złota. W jednej rodzilam to od razu poszła do prania. Potem w szpitalu dwie na zmianę ale bez guzików tylko takie odchylane do karmienia. Niestety przez pierwsze kilka dni hormony robią jazdę i człowiek poci się jak świnia [emoji6]
 
Szaleństwo na forum, ale fajnie :) ciężko nadrobić nawet pół dnia wpisów... ciesze się, że wszystko ok. Justynka tą szyjką się nie zamartwiaj tylko po prostu na spokojnie i będzie ok. Nie jest wcale taka krótka jak na ten tydzień ciąży.
Koszule ciążowe mam chyba 4 bo dwie kupiłam a dwie dostałam. Tzn.takie do karmienia. Cały czas w nich spałam ale od kilku dni przerzuciłam się na koszulki męża bo wygodniej. :) w tych swoich jakoś się więcej pocę.
Dziś od rana sprzątałam. Teraz leżę i walczę żeby nie zasnąć.
 
Niby na str.szpitala jest napisane 3szt. fakt nie wzielam pod uwage, ze moge sie zwyczajnie spocic. Dzieki Laseczki
A czy Wy sie orientujecie czy luteine mozna z dnia na dzien przetac brac? Z duphastonu wychodzilam caly tydzien, a teraz niby z dnia na dzien. nie wiem czy tak mozna?
 
Ja po wizycie :) wszystko w porzadku choc mam uwazac na to cisnienie i brac regularnie leki, bo przy wysokim cisnieniu moze sie lozysko odkleic i moze byc wtedy krwotok, a dziecko nie przezyje :(

Mala jest ustawiona glowka w dol i wstawiona idealnie takze znow uslyszalam, ze szybko urodze :) szyjka jest skrocona, ale zamknieta i trzyma :) jeszcze mialam usg robione i wyszlo, ze wazy gdzies 3300g, ale moze byc wieksza, bo glowki sie nie dalo dokladnie zmierzyc przez to, ze jest tak wstawiona w kanal rodny :)
 
Niby na str.szpitala jest napisane 3szt. fakt nie wzielam pod uwage, ze moge sie zwyczajnie spocic. Dzieki Laseczki
A czy Wy sie orientujecie czy luteine mozna z dnia na dzien przetac brac? Z duphastonu wychodzilam caly tydzien, a teraz niby z dnia na dzien. nie wiem czy tak mozna?
Koszule zawsze lepiej mieć o jedną więcej. Spocil to jedno a połamać krwią czy mlekiem to drugie. Zawsze przyjemniej w czystej ☺ a co do luteiny ja miałam dawkę 2x100 i przestałam z dnia na dzień w 35 tc. Nic mi nie było.
 
Pytanko! Czy to jest brzuch nisko czy jeszcze wysoko? 2017-04-21 17.34.56.png
 

Załączniki

  • 2017-04-21 17.34.56.png
    2017-04-21 17.34.56.png
    384,6 KB · Wyświetleń: 110
reklama
Do góry