reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Justyna33 nie złość sie [emoji6]
ja rodzilam 1h 45 min więc jak chciałam znieczulenie to juz bylo za późno. A bylam od ok 16 h w szpitalu i dobrze...... Maly sie pchal i wyskoczył tak ze ledwo go polozna zlapala.

Więc obecnego porodu sie boję bardziej bo wszędzie dookoła sie słyszy że każdy kolejny jest łatwiejszy i szybszy. A że pessar będzie zdjęty w terminie 5-9czerwca to tylko chce by poród zaczął sie najwcześniej 15 czerwca jak juz maz bedzie na wolnym....

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

oj Kindziorek to ja mam termin na 04/06, a wg mnie na 02/06. ja mam urodziny razem z siostra rodzona starsza o 2 lata 30/05 i moj maz mowi, zeby tylko nie 30/05. Moj synus iech sie nie pcha za szybko na ten swiat, jeszcze sie nameczy na nim.
Faktycznie szybko Wam poszło. Koleżanka obie cieza godz.i nic nie popekala. tj.tak jak napisalas wszystko sie moze zdarzyc.
 
reklama
oj Kindziorek to ja mam termin na 04/06, a wg mnie na 02/06. ja mam urodziny razem z siostra rodzona starsza o 2 lata 30/05 i moj maz mowi, zeby tylko nie 30/05. Moj synus iech sie nie pcha za szybko na ten swiat, jeszcze sie nameczy na nim.
Faktycznie szybko Wam poszło. Koleżanka obie cieza godz.i nic nie popekala. tj.tak jak napisalas wszystko sie moze zdarzyc.
To ten 30.05 wypadałoby przetrzymać ale dzieciaki w brzuchu o tym nie myślą [emoji6]
No to ładnie wam sie z siostrą udało [emoji1]. To maleństwo przetrzyma do 1 czerwca i będzie potrójna impreza [emoji6]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak na szybko, bo już wracam. Plamienia prawdopodobnie wysiłkowe, lekarz kazał następnym razem przyjeżdżać i nie czekać, pochwalił że przyszłam sprawdzić. Wszystko jest ok. Rozwarcie nadal jest ale póki co się nie powiększa więc w dalszym ciągu leżeć i pachnieć [emoji14]
Z dobrych wieści to łożysko się odsunelo od ujścia więc jest duzo bezpieczniej :)
A, no i jest gratis - potwierdzony facecik, bez wątpliwości, TAKI ma sprzęt [emoji1] [emoji7]
 
reklama
Ja tak na szybko, bo już wracam. Plamienia prawdopodobnie wysiłkowe, lekarz kazał następnym razem przyjeżdżać i nie czekać, pochwalił że przyszłam sprawdzić. Wszystko jest ok. Rozwarcie nadal jest ale póki co się nie powiększa więc w dalszym ciągu leżeć i pachnieć [emoji14]
Z dobrych wieści to łożysko się odsunelo od ujścia więc jest duzo bezpieczniej :)
A, no i jest gratis - potwierdzony facecik, bez wątpliwości, TAKI ma sprzęt [emoji1] [emoji7]
Gratulacje syneczka :-)
 
Do góry