reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Laski moj mąż tak o mnie dba , że jak go poprosilam kup zel pod prysznic to kupił mi for kids [emoji23][emoji23][emoji23] haha
Mowie mu ale kochanie to , ze jestem w ciazy nie oznacza ze musze sie myc zelem dla dzieci [emoji23][emoji23][emoji23]
1491933182-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Hehe mi bez różnicy było chociaż od początku nówiłam, że będzie dziewczynka, w tych poprzednich ciążach moje przeczucia się sprawdziły a jednak teraz jest psikus. U nas chyba będzie Olek ale jeszcze może mi się zmieni chociaż mąż twierdzi, że Hipolit [emoji12] a tak naprawdę nie ma się na to wpływu i co wyjdzie to będzie najważniejsze oby zdrowe
Olek ładnie [emoji4] mi się podobają takie ponadczasowe imiona... Chociaż biorę pod uwagę, że ponadczasowe dla mnie oznacza to innego niż będzie oznaczało dla moich dzieci [emoji39]
Inis, ja mam takie same uczucia jak ty do bycia w ciazy, nie cierpie tego! I oby już nigdy więcej!
Cały czas w stresie, ciagle cos mnie boli i do tego muszę leżeć, a czas przy tym jakby w miejscu stoi ...nie ma co rewelacja:)
Dokładnie! Ja już po pierwszej ciąży nie chciałam, nie teraz, jeszcze chwila, rok, dwa lata... Byle dalej. A przecież o córkę staraliśmy się ponad 2 lata, to była bardzo wyczekana ciąża.
I co? I gunwo [emoji23] bo stara dupa wpadła jak nastolatka!
No ale serio, kto normalny zachodzi w ciążę dzień po @ [emoji23] [emoji23]
Ja juz po wizycie. Szew jeszcze trzyma. Szyjka niecały centymetr i rozwarcie na półtora. Mam odstawic juz luteine. Skierowanie do szpitala dostałam na 26 kwietnia na ściągnięcie szwu. I zobaczymy co to będzie. Malutka ma 2300g.
Uff, ekstra że szew trzyma. No i waga już super! Na pocieszenie powiem Ci, że moja urodziła się 2500g a w pierwszej dobie spadła wagowo do 2340g. I ma się dobrze [emoji4]

Jak nastawienie do zdjęcia szwu?
 
Inis, ja po pierwszej ciazy 8 lat się wzbraniałam taka miałam cudowna ciąże :) Pierwsza ciąża to była wpadka klasyczna. Zawsze się zabezpieczyliśmy i jeden raz zapomnieliśmy i wystarczyło :) Teraz niby zaczęliśmy mowić o drugim dziecku... tyle, ze w tym cyklu gdy zaszłam w ogole się nie staralismy wiec się tego nie spodziewałam, a jedyna możliwość zajścia była grubo po owulacji...niby to niemożliwe... a jednak :)

Ja to zachodzę od razu ... Gorzej jest potem bo trzeba te 9 miesięcy przetrwać, a to już mi tak łatwo nie przychodzi;)
 
Gratuluję wizyt.
Witam nową mamusie.
Ja znalazłam swoją książeczkę z pierwszej ciąży. Szew miałam sciagany w 36 tyg, w 38 szyjka zgladzona i 2-3 cm rozwarcia a 5 dni przed porodem 4 cm... urodziłam w dzień terminu.
 
Ale się rozpisałyście;-) i witam nową koleżankę;-) ja jutro zapytam jeszcze swojego gina o jakaś porade na zgage bo rennie pomaga dopoki ssie, migdaly tez w sumie poki mam w ustach a jak tylko mi sie czknie to od razu piekło w przełyku. Do tego stopnia że już nawet nic gorącego nie mogę pić bo mnie przełyk boli.. Może to przez to że czuję małego tylko z prawej strony pod zebrami i o ile moja wiedza z bilogii jeszcze nie poszla w las, to tam jest watroba:p wiec może to przez to że mi tak watrobe obije tak mnie piecze:p chociaz slyszałam że jak ma się zgage w ciąży czesto to dziecko bedzie miało bujną czuprynę:p
Moje dzidzi zalicza czkawke srednio 2-3 razy dziennie i raczej jest to dziwne uczucie takiego podskakiwania rytmicznego w brzuchu... Co najmniej dziwne uczucie...
Co niektore dziewczyny jutro dobijamy pełny tydzień;)
@AgaBabajaga u ciebie pamietam ze licznik tez w srody przeskakuje i jeszcze u ktores dziewczyny, bo kojarze ze bylysmy trzy:blink:
 
reklama
Do góry