reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Czesc hajmal, Kochana jedz Ty na izbe przyjec do szpitala. Ja ma luteine 50 pod jezyk 3x1, luteine 50 dopochwowo 2x2. Dodatkowo magnez b6, nospe 40 oba 3x1. Mi w szpitaly powiedzieli ze moge beac nospe 80 4x1, ale poki co biore dawke od mojego lekarza. Jedz do szpitala mowie Ci tj.jedny rozsadne rozw.tym bardziej, ze niestety 1wsza ciaze poronilas. Powiedz na izbie o 1wszej ciazy. Szukaj innego lekarza. Wspolczuje Ci bardzo! Masz racje jest daleko do tego czasu. Na poczatku ciazy jak mialam krwawienia to bralam duphaston 6x1.
Lez jak najwiecej, poduszke pod tylek mozesz polozyc i lezenie tylko na bokach!
Pozytywje nastawienie jest wazne. Wiem ze latwo sie mowi, bo 2 tyg.pierwsze byly dla mnie trauma.
Witam na forum i 3mam kciuki za Was. Wszystko bedzie dobrze!
 
reklama
Moj mąż miał pomysł na Wawrzyńca... Wawrzuś... Ciekawe...:p
@Justyś__FF mleko pije litrami.. @AgaBabajaga od początku ciąży jem tylko małe porcje bo po dużych to z łazienki nie wychodzilam i co z tego że dużo zjadłam jak nic nie zostawało... Teraz to nawet probowałam jeść tylko dwa śniadania i obiad juz bez kolacji, przekąsek słodyczy a ta kur... dalej mnie pali... A co do tych narzadów to jutro na usg zapytam w co aktualnie moje dziecie boksuje bo moze i to przez to... Lezacy tryb życia i zgaga... Piękne połączenie...
To jutro we czwórkę świętujemy przeskok licznika;-)
 
Dziękuję Dziewczyny, przekaze Tymusiowi. Na razie to aniołek, ciekawe kiedy pokaże rozki i będzie wrzaskun ;)

Mi sie brzuch wcale nie obniżył, ledwo oddychałam, jak szlam rodzic. A czkawkę mój Młody mial w brzuchu i teraz tez ma ;)

Mi się niestety nie wyświetlają Twoje zdjęcia ale wierze ze śliczny, nawet nie wiesz jak ja jestem z Ciebie dumna!!! Dotrwałas i to najważniejsze :) kiedy do domu wychodzicie?

Ja do naturalnego porodu się przekonuje ale co do karmienia nie zmieniłam zdania i szukam właśnie laktatora ;) a jak u Ciebie z laktacja? Przepraszam jesli pisałaś ale trochę wypadłam z wątku ..,


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję Wam za podpowiedzi. Zrobie tak jak piszecie. Wezmę 2x100 luteine i nospe 3x1 i magnez. Umowilam sie na czwartek popoludniu do innego lekarza. Bylam juz raz u niego, wydawal sie wtedy konkretny. Z tym ze szczescia do lekarzy to ja nie mam ale zobaczymy. Jesli mnie zacznie bolec to od razu jade na ip. No i bede leżeć. Dziekuje jeszcze raz za pomoc

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz po wizycie. Szew jeszcze trzyma. Szyjka niecały centymetr i rozwarcie na półtora. Mam odstawic juz luteine. Skierowanie do szpitala dostałam na 26 kwietnia na ściągnięcie szwu. I zobaczymy co to będzie. Malutka ma 2300g.

Prawie jak u mnie w 28tyg :)
Tyle ze u mnie szyjka miękka 5mm i rozwarta była dwa tyg temu na 1,5cm

Co będzie? Malutka szybciutko wyskoczy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Laski moj mąż tak o mnie dba , że jak go poprosilam kup zel pod prysznic to kupił mi for kids [emoji23][emoji23][emoji23] haha
Mowie mu ale kochanie to , ze jestem w ciazy nie oznacza ze musze sie myc zelem dla dzieci [emoji23][emoji23][emoji23]
1491933182-aaaaaa.jpeg

Hihi widzisz jak dba mój gin mówił ze nie wszystkie kosmetyki można w ciąży używać zwłaszcza kremy i lepiej używać właśnie tych dla dzieci


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry