reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Justys_FF
Bardzo Ci współczuje dwóch strat. Jeśli to rzeczywiście przez szyjkę to szew + leżenie to chyba najlepsza opcja. Leżenie nie jest fajne ale da się wytrzymać:) Pomaga to forum, tu każda z nas ma skomplikowana sytuacje wiec dobrze się rozumiemy:)
Ja tez miałam plamienia od początku, a potem inne problemy... i jeszcze trochę tego leżenia mi zostało :(
Dziękuję staram się nie wracać do przeszłości. A ile jeszcze przed Tobą?? I czemu leżysz??My idziemy małymi kroczkami najpierw 24 tydzień później 30. Już jutro bym miała poprawiony ten szew ale czystość pochwy wyszła lll chociaż lekarz powiedział, że w wyniku nic niepokojącego nie ma w badaniu też nic nie widział no ale wybik musi być ok. Mam lactovaginal przez 7 dni pobrać we wtorek za tydzień znowu zrobimy czystość i wtedy do szpitala a teraz mam grzecznie leżeć
 
reklama
Mi się nie obniżył, a przynajmniej ani lekarz ani ja sama tego nie widziałam (a patrzyłam bo wszyscy o tym mówili!). Tak samo jak nie odeszły mi wody jak w filmach, tylko już na koniec porodu [emoji6]

Witaj, ja też 18 tc [emoji4] i też ciąża leżąca, z resztą jak wszystkie tutaj jesteśmy szyjkowe [emoji2] u mnie szyjka długa ale z rozwarciem, dla odmiany hehe.
Na kiedy masz termin?


Dziewczyny, to teraz ja z pytaniem za sto punktów. Do kiedy dziecko może się obrócić glowkowo? Bo my jeszcze posladkowo i wczoraj lekarz zwrócił na to uwagę...
Hej ja mam termin na 12 września☺ a Ty??
 
Inis, moja na każdym usg leży inaczej, co chwile zmienia pozycje:) Ma jeszcze czas na obrócenie się :) Dzis rano kopała mnie w odbyt wiec nogi miała w dole, teraz czuje ze kopie wysoko...
W pierwszej ciazy młody przestał zmieniać pozycje po 30 tc chociaż nie wiem dokładnie kiedy.
 
Justys, ja jutro kończę 28 tydzień. Nie wiem ile poleże jeszcze bo moja sytuacja jest trudna fo przewidzenia. Rozchodzi mi się blizna na macicy po cesarskim cięciu i nie wiadomo co będzie dalej. Na pewno będzie kolejna cesarka ale czas pokaze kiedy. Ja odliczam każdy dzień :) Jak dotrwam do 32 tygodnia to będę szczęśliwa :)
 
Agula Twoj skarb cudny. Po trochu kolejne dziewczyny dorzucą fotki.
Co do obnizenia brzucha to tego akurat ja nie widziałam ale mlody do samego porodu byl wysoko.
Jesli chodzi o odwrócenie główką do dolu to różnie,sa takie ktore dopiero na kilka dni przed porodem sie przekrecaja. U mnie dopoki nie mialam pessara to mala byla główką w dół a ostatnio jest główką do gory a skonczone 29tc. Ale mamy jeszcze czas

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja mam termin na 12 września[emoji5] a Ty??
Chyba 14 jak dobrze pamiętam [emoji4] znasz płeć czy jeszcze czekacie na pewniejszy obraz z usg?
Inis, moja na każdym usg leży inaczej, co chwile zmienia pozycje:) Ma jeszcze czas na obrócenie się :) Dzis rano kopała mnie w odbyt wiec nogi miała w dole, teraz czuje ze kopie wysoko...
W pierwszej ciazy młody przestał zmieniać pozycje po 30 tc chociaż nie wiem dokładnie kiedy.
Uffff to mnie pocieszylas [emoji4] od tego siedzenia w domu to już we łbie mi gnije i mam głupie myśli [emoji23]
 
Dziękuję Dziewczyny, przekaze Tymusiowi. Na razie to aniołek, ciekawe kiedy pokaże rozki i będzie wrzaskun ;)

Mi sie brzuch wcale nie obniżył, ledwo oddychałam, jak szlam rodzic. A czkawkę mój Młody mial w brzuchu i teraz tez ma ;)
 
Chyba 14 jak dobrze pamiętam [emoji4] znasz płeć czy jeszcze czekacie na pewniejszy obraz z usg?

Uffff to mnie pocieszylas [emoji4] od tego siedzenia w domu to już we łbie mi gnije i mam głupie myśli [emoji23]

No to prawie to samo[emoji846] będzie chłopiec i raczej o pomyłce nie ma mowy ewidentnie wszystko było widać, mój mąż trochę zawiedziony bo na dziewczynkę czekał
 
Co do czkawki to mój pierwszy synek miał codziennie pod koniec ciazy. Brzuch tak wtedy podakakujs regularnie, ale nie twardnial wtedy. Po porodzie tez miał czkawe, nie wiem dokładnie ile czasu
Z tym dziexkiem mialam pierwsza czkawke wczoraj w nocy :)
 
reklama
Do góry