reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej :) w Katowicach tez slonecznie :)
Noc w miare, chociaz regularne pobudki na toalete byly. Leze grzecznie w rogalu :)

@Agata1010 to niebezpieczne, ze szyjka moze sie tak szybko skrocic... ja mam skurcze jak na razie bezbolesne, ale nie wiem jak tam moja szyjka. Mam wizyte u ginekolog 11.04. Musze dotrwac jakos ;)
 
reklama
Cześć Dziewczęta!U mnie dzisiaj skończył się 39 tydzień, a synkowi już się przestało spieszyć do wyjścia Przez 3 miesiące męczyły mnie skurcze, a teraz cisza, nic się nie dzieje- bez pessara, leków, szyjki plus rozwarcie.Zaczęłam normalnie funkcjonować- chodzę, gotuję, więcej czasu poświęcam mojemu 2 latkowi, więc podejrzewam, że ten tydzień będzie decydujący. Ostatnio żartowałam sobie, że jeszcze będą mi wywoływać poród, a teraz już nie jest to dla mnie takie zabawne
 
U nas 23 stopnie i piękna pogoda, naprawdę żal mi mocno, ze gnije w domu:( i tak się sama pocieszam tylko, ze jeszcze na kawałek lata się załapie przeciez;) może nawet uda się gdzies wyjechać jak wszystko z dzieckiem będzie ok.
 
@inis i @Agata1010 zazdroszczę Wam Szczecina, bo tam chyba macie ta prywatna klinikę Mamma co? Chcialam tam rodzic, ale jak w swojej obecnej sytuacji mam jechac na kwalifikacje, a potem jeszcze raz, to raczej nie dałabym rady :(
Mamy klinikę, prawda. Osobiście nie znam nikogo kto by tam rodzil ani nie słyszałam żadnych opinii o niej. Dwa razy widziałam plakat, jeszcze w poprzedniej ciąży a poza tym jakoś cicho o niej. Być może nie potrzebują reklamy, nie wiem.
Pamietam że jak patrzyłam ceny ile tam kosztuje poród to myślałam że mnie z butów wywali z wrażenia [emoji23] ale potem doczytalam, że wizyty ciążowe i usg są w tej cenie, opieka przez całą ciążę, badania... I z mężem stwierdziliśmy że ten koszt wcale nie jest taki z księżyca. A jakie warunki!
Ale i tak będę rodzic państwowo [emoji4] przy córce szpital z odpowiednim zapleczem lekarsko - sprzętowym uratował jej życie, a do ostatnich chwil w brzuchu miała super wyniki i tętno. Nie oddam tego za żaden hotel! [emoji6]


Kasiah - często słyszę, że tak się zdarza... Kobieta walczy o każdy dzień a potem tylko każdy pyta "dlugo jeszcze?" [emoji23]
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny. Tak, to juz koncowka i dziekuje Bogu bo jestem zmeczona fizycznie i psychicznie. Od 13 tc twardnienie brzucha + skracanie sie szyjki. 2 pobyty na patologii ciazy. W 31 tc sterydy na pluca bo mialam juz regularne skurcze. Ehh :) Teraz chce doczekac do piatku, kiedy ciaaza bedzie donoszona. Potem bede chciala do kolejnej wyzyty 12 kwietnia, a potem do 19 kiedy mam sie stawic w szpitalu. Male cele sobie wyznaczam. A Ty ktory tydzien? Bo przepraszsm ale cofanie sie w tym ogromie wiadomosci to wyzwanie. :) milego i slonecznego dnia dla wszystkich ! :)
To pięknie Kimi! Gratuluję ☺ ja na razie cieszę się każdym dniem. Choć mam.takie marzenie żeby wytrwać do świąt chociaż. Namawiam małą w brzuszku na współpracę. Może posłucha mamusi.
 
O, Agata to Ty z moich okolic! [emoji4] który szpital?
Fajne powietrze jest po burzy, znów się gorąco robi - teraz 13 stopni już [emoji364]
Inis ja mieszkam 40 km od Szczecina. A jestem teraz na Pomorzanach. I jak leżę w szpitalu to wolę te 13 a nie 23 stopnie. Łatwiej wytrzymać ☺
 
@inis i @Agata1010 zazdroszczę Wam Szczecina, bo tam chyba macie ta prywatna klinikę Mamma co? Chcialam tam rodzic, ale jak w swojej obecnej sytuacji mam jechac na kwalifikacje, a potem jeszcze raz, to raczej nie dałabym rady :(
Agulaa1 klinika prywatna jest i owszem ale jak ma się komplikacje w ciąży to tam się nikt nie podejmie. Poza tym mnie jednak.nie stać na poród za 6/7 tysięcy. Wiadomo, że jest komfort i dobra opieka ale mimo wszystko...
 
Hej :) w Katowicach tez slonecznie :)
Noc w miare, chociaz regularne pobudki na toalete byly. Leze grzecznie w rogalu :)

@Agata1010 to niebezpieczne, ze szyjka moze sie tak szybko skrocic... ja mam skurcze jak na razie bezbolesne, ale nie wiem jak tam moja szyjka. Mam wizyte u ginekolog 11.04. Musze dotrwac jakos ;)
Justynka mnie to też zdziwiło,że przy braku skurczy i lezeniu w ciągu 2 dni tak się skróciła. Nic jednak nie poradzę juz i wiecej sie zrobic nie da.I nie ma co panikować. Tylko niech mi jasno powiedzą co i jak. Ufam ze będzie ok.
 
reklama
Cześć Dziewczęta!U mnie dzisiaj skończył się 39 tydzień, a synkowi już się przestało spieszyć do wyjścia Przez 3 miesiące męczyły mnie skurcze, a teraz cisza, nic się nie dzieje- bez pessara, leków, szyjki plus rozwarcie.Zaczęłam normalnie funkcjonować- chodzę, gotuję, więcej czasu poświęcam mojemu 2 latkowi, więc podejrzewam, że ten tydzień będzie decydujący. Ostatnio żartowałam sobie, że jeszcze będą mi wywoływać poród, a teraz już nie jest to dla mnie takie zabawne
Kasia a ja już myślałam, że jesteś po i się nie odzywasz z braku czasu ☺ będzie ok. Wywoływany poród to nic wesołego ale może jeszcze przy Twojej aktywności teraz synek jednak się zacznie pchać. Trzymam kciuki!!!
 
Do góry