reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dzien dobry wszystkim [emoji16][emoji16]
Dosc ze sie nie wyspalam to doszlo mi zmartwienie. Swedzi mnie brzuch i nogi . Okropnie. Jejku nakrecam sie ze to choleostaza . [emoji23] mam do lekarza 10 kwietnia. Mam nadzieje ze dotrwam i sie nie zadrapie . [emoji23][emoji23]

Spróbuj napić się wapna i wit c może to jakies uczulenie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Spróbuj napić się wapna i wit c może to jakies uczulenie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wlasnie nic nie mam. Żadnych zmian skornych. Tylko juz cala czerwona jestem od drapania. Staram sie tego nie robic . Ale wieczorem jest najgorzej. [emoji23] poczekam do tego 10. Bede obserwowac. Wypije wapno jak mowisz i najwyzej wykapie sie w mace ziemniaczanej czy cos . [emoji23]
 
Witam się w niedziele:) piękna pogoda sie zapowiada, wczoraj bylo 23 C wiec dziś pewnie podobnie. Ale bym na spacer poszła:( u mnie noc względnie spokojna, tylko 3 pobudki i skurcze tylko przy wstawaniu. Kimi90 to u ciebie już końcówka, super:) Ja po pierwszej trudnej i leżącej ciazy przez ponad 8 lat nie chciałam słyszeć o kolejnej ciazy, tez się ciesze ze teraz to już drugie bo tym razem ciąże mam jeszcze gorsza niż za pierwszym razem. I się naprawdę zastanawiam czy mnie na koniec nie zamkną w psychiatryku przez te wszystkie jazdy, które mam ;)
Czesc dziewczyny. Tak, to juz koncowka i dziekuje Bogu bo jestem zmeczona fizycznie i psychicznie. Od 13 tc twardnienie brzucha + skracanie sie szyjki. 2 pobyty na patologii ciazy. W 31 tc sterydy na pluca bo mialam juz regularne skurcze. Ehh :) Teraz chce doczekac do piatku, kiedy ciaaza bedzie donoszona. Potem bede chciala do kolejnej wyzyty 12 kwietnia, a potem do 19 kiedy mam sie stawic w szpitalu. Male cele sobie wyznaczam. A Ty ktory tydzien? Bo przepraszsm ale cofanie sie w tym ogromie wiadomosci to wyzwanie. :) milego i slonecznego dnia dla wszystkich ! :)
 
hej Dziewczyny, u mnie noc jakos w miarę, wstawałam kilka razy, ale skurcze meczyly wlasnie przy wstawaniu. Ale na wieczór Młody sie tak uaktywnił, ze ryczałam z bolu, tak mnie bolal kręgosłup, bo kopal mi w ten nerw nieszczęsny. Brzuch juz mam ogromny, ledwo go nosze. No i zebra po nocy, bo to jednak ciężar straszny. Wstałam o 7, troche sie pokręciłam po domu, wykapalam i juz musze poleżeć, bo sie nie da, tak wszystko boli... Mimo to, staram sie jak najwięcej teraz ruszac, choc bardzo boli.

@AgaBabajaga zaraz wysle Ci wiadomość na priv ;)
 
Cześć Dziewczynki w ten piękny niedzielny poranek. Synkek dał czadu w nocy, sporo nie spałam. Głowa mnie boli. Zjem śniadanie i na leżaczek idę. Przez 2dni leżenia buzka mi się zarumienila, a byłam taka blada, że szok. Uwielbiam się opalać, więc dobrze, że na początku czerwca termin to lato jeszcze będzie moje. Oczywiście jak synuś pozwoli :-)
Wczoraj na urodzinach bylismy 2 godz.wiecej przelezalam, ale fajnie bylo wyjsc do ludzi i kochanych dzieciaczkow.
W czwartek ma być 9stopni w Warszawie więc korzystajmy ile sie da. Dzis zaczynam 31tydz. Milego dnia ☺
 
A w Szczecinie rano przywitała nas burza ale już się rozpogodziło. Jednak zostaje jeszcze w szpitalu bo niby coś z tym pulsem małej jeszcze pikło. A później przyszła położna i mówi że ktg ok ale nikt nie chce wypisywać w niedziele. Wariacja co? Mi na rękę bo wolę poczekać na lekarzy jutro i mieć pewność, że jest ok. A poza tym mój najmłodszy jest chory i w domku też nie do końca bezpiecznie.
Życzę Wam pięknej niedzieli i jak najmniej dolegliwości bo widzę, że łatwo nie jest. Ale jesteście mega dzielne kobietki!!!
 
O, Agata to Ty z moich okolic! [emoji4] który szpital?
Fajne powietrze jest po burzy, znów się gorąco robi - teraz 13 stopni już [emoji364]
 
Ciężko mi się wbić w tematy, bo dopiero dziś mi puścił ból głowy (migrena), nadal mam katar i czuję się jak wrak.
Żeby było do kompletu to Małej idą zęby trzonowe i jest zupełny hardcore [emoji2]
Ale jestem z Wami, podczytuje jak mam siłę i mocno mocno trzymam kciuki za każdą! [emoji8]

Która może to polecam posiedzieć chociaż na balkonie, przywitać się ze sloneczkiem. Mi to bardzo pomaga na nastrój i ponure myśli [emoji4]
 
reklama
Do góry