reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

hej laski dziś miałam dzień zgrozy
Kaja od 15 w pn do 10 rano wypiła 90ml, rano zjadła dwie łyżki śniadania po czym je zwymiotowała, dostała alegrie na antybiotyk była cała wysypana... dostała skierowanie do szpitala...a tak się okazało że ma zapalenie ucha czego nikt nie sprawdził :wściekła/y: ma inny antybiotyk... i czekamy
 
reklama
Justynia rzeczywiście jakiś dzień zgrozy:szok: Podziwiam Cię za to jak sobie dajesz radę, ja zapewne bym się załamała:-( Dużo zdrówka dla całej rodzinki, niech te choróbska się od was wyniosą w końcu.

Nojo super że jest coraz lepiej, oby tak dalej.

Dziewczyny mam pytanie ile waszym dzieciakom rośnie obwód główki wciągu 1 miesiąca? My wczoraj byliśmy na szczepieniu i pani doktor stwierdziła, że Asi za mało rośnie główka, tzn jak się urodziła miała 22cm, jak miała 3,5 miesiąca- 31cm, 4,5m-ca- 35cm, 5,5 m-ca- 38cm, 7m-cy -39 (czyli w przeciągu 1,5 miesiąca tylko 1 cm urosła główka)
 
Eh. My dzisiaj kończymy pół roku. Kto by pomyślał, że tak szybko minie. Pół roku nieustannego szczęścia, pół roku jazdy bez trzymanki, pół roku troszczenia się nie tylko o siebie nawzajem, pół roku płaczu nie wiadomo z jakiego powodu, pół roku ton zużytych pieluch, pół roku przyjaźni z laktatorem. Eh.. kocham! Kocham! Kocham! Nigdy nie myślałam, że spotka mnie takie szczęście.
A to my, pół roku temu i dziś.
Róża 1620g i 6720g czyli 5.1kg na plusie
Dominik 2060g i 8060g czyli równo 6kg na plusie.
 

Załączniki

  • 20140324_192010-1.jpg
    20140324_192010-1.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 69
  • 20140924_070636-1.jpg
    20140924_070636-1.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 70
Ostatnia edycja:
Emilek :-) ślicznie to ujęłaś, wszystkiego dobrego dla maluszków! drugie pół równiez szybko zleci :tak:

Justynia czyli Kaja zdrowieje :-) super wiadomość! i już niech więcej nie choruje
 
reklama
Do góry