reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Multimama - mocz taki klasyczny - bakterie nieliczne i leukocyty 3-5.
Najgorsze że to crp (wczoraj z testu paskowego) wyszło w 7 dobie brania antybiotyku. Dziś robiliśmy dokładne ilościowe i powtwórkę morfologii.Maciek był w szpitalu 3 miesiące temu i wtedy miał rtg płuc, dlatego teraz lekarka niekoniecznie chce go wysyłać - osłuchowo jest ok. A zębole nam lezą czwórki i to odrazu sztuk 3
 
reklama
Justynia - w sobotę robiliśmy pierwsze wyniki (druga doba antybiotyku) i crp było 6 (norma 0-5) w środę wieczorem Maciek dostał znów gorączki (6 doba antybiotyku) i w czwartek nasza lekarka rozłożyła ręce, więc pojechaliśmy do wrocławia i tam mu zrobili crp paskowe - wyszło w przedziale 40-80, więc dziś powtarzaliśmy krew. Ale wyniki dopiero jutro
 
Lilonka- a ten baby jogger ma amortyzatory? Bo kolezanka ma tylko wersję pojdeyncza i jest bez amortyzacji i jak dla mnie to porazka.Ja mam dorjan danny duo sport i jestem bardzo zadowolona, wozek prowadzi się leciutko, plynie na wszystkich wertepach popychany jednym malym palcem. A z tym joggerem to ciężko jechać. Nie masz takiego odczucia?

Moi od samego początku mało spia i zawsze się dość wcześnie budzili. Nigdy nie spali do 8. Był taki czas, ze spali do 7. Teraz jak wstaną o 6 to jestem zadowolona. Az strach pomyslec, co będzie później- 3 rano i pobudka w srodku nocy?:baffled: No ale trudno, ja tez z tych rannych ptaszków. Nawet w sobote/niedziele budziłam się ok 6:30. No ale 5 to już trochę za wcześnie.
 
Justynia do pażdziernika mam męża w domu :)
A robotą w domu się nie przejmuje :) dzieciaki podrzucam komu się da i na te 3/4h jedziemy. A jak trzeba to zabieramy je ze sobą i mąż z nimi po bydg łazi :D
Od sierpnia oboje idą do przedszkola to już wogóle luz :)

Justynia jeżeli będę wtedy w szpitalu i w tych godzinach co ty to bardzo chętnie ;)

Ale obecnie sama leżę w szpitalu :p normuja mi cukier :D taka sierota za mnie
 
Justynia ten wozek cosatto to zadna rewelacja tyle tylko ze fajny design ma ogladalam go graco jest ciezki jakos dla mnie malo zwrotny mi sie fajnie prowadzilo phil and teds zlozylam go I mam go awaryjnie w razie czego
 
Justynia - baby jogger nie ma amortyzatorów - Maggi pisała, że wersja na gumowych rewelacyjnie się prowadzi, pianka - no cóż trochę ciężej. Ale dla mnie priorytetem była waga - wkładanie wózka do bagażnika, wyciąganie i znoszenie po schodach plus jeszcze dzieciaki do znoszenia - to jednak bardzo duże obciążenie
 
Dziewczyny tyle piszecie, że nie nadążam czytać , a co dopiero pisać, nie wiem jak u Was, ale u mnie w te upały dzieci są marudne, mało śpią, kręcą się, płaczą, a tu ochlodzenia w ogóle nie widać. Dziś mam w planach pierwszy spacer z dziewczynkami, zobaczymy, czy uda się nam w ogole wyjść z domu :-) będę miała okazję wypróbować wózek easywalker, zobaczymy jak będzie się spisywał. Moje szwy wkońcu po 14 dobach ściągnięte, wkurzylam się, bo w żadnym gabinecie zabiegowym nie chcieli mi ich zdjąć, poczekalam na polozna i po minucie było po sprawie, ale przez to czekanie wdał się lekki stan zapalny.
Madison bardzo duzo Tsoje maluchy przybrały w ciągu 3 dni. Moje przy tej wadze, przy wypisie ze szpitala miały zalecenie zjadać 30 ml , dopiero po kilku dniach w domu zjadają obecnie średnio po 60 ml. Przez tydzień przytyly 300 gram, lekarze mowili, ze dziennie mogą przybierać na wadze od 20 do 60 g, i tego na razie się trzymam. Nie mogę sobie poradzić z rytmem dnia, jedna corcia je co 3 godziny, druga z kolei je na raty najchetniej to kilka razy po godzinie, porażka, nie ma chwili spokoju i nic nie można zrobić.
Moja laktacja powoli zanika, czuje się podle jako matka, do tego hormony robią swoje :(
Pozdrawiam wszystkie.
 
Santini, jak już wiele razy tutaj wspominano Twoje dzieci nie będą gorsze karmione mm ani Ty nie będziesz złą matką, jeżeli nie będziesz karmić swoich dzieci. Wiadomo, że hormony robią swoje, bo ja do dzisiaj odczuwam ich negatywne skutki co powoli już mnie wykańcza.

Dziś miałam ciężką noc. Byłam sama z maluchami. Całe szczęście, że nie budziły się razem tylko w odstępach czasowych. Jutro mąż wyjeżdża, chyba przeniosę się do swojej mamy.
 
Upaly wrocily!
Widzę ze nie tylko mi one przeszkadzają.
Czy nie może być 28 ° i tyle tylko od razu po 32°… :/

Dziewczyny do kiedy dziecko musi nosić czapeczke w lato?
Wydaje mi się ze glownie to o uszy chodzi, żeby nie zawialo. Dobrze myślę??

Ja nie podawalam HMF do mleka a mimo to Antek rośnie jak na drożdżach:)

Niedlugo mamy kolejne szczepienie, zobaczymy ile moja Kluska przytyla:)

Mialam do Was jeszcze jakieś pytanie ale niestety pamięć bywa ulotna:)

Trzymajcie się w te upaly :)
 
reklama
cannot - nie wiem czy dobrze myślę, ale chodzi chyba też o niezarośnięte ciemiączko. Jednak to bardzo niebezpieczne narazić mózg na wiatr czy promienie słońca.
 
Do góry