reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Ja na poczatku w dzień eby razem zasypiali bujałam w wózku, a jak już mi zasypiali o tej samej porze, to kładłam do łóżeczek i zasypiali, teraz tez tak robię kładę do łóżeczek, raz jest tak, że zasna w 2 minuty a raz jeszcze wariują i zajmuje im to 20 min, wczoraj na wieczór to pobili wszystkie zyciowe rekordy w zasypianiu, bo o 19 byli w łóżeczkach,a zasnęli przed 22 :szok::szok: nie wiem co im sie stało, chyba zęby bo w pewnym momencie taki płacz jak nigdy...mam nadzieje, że to jednorazowy numer :-p

Cannot na jedno wychodzi te wyparzanie czy sterylizacja tylko so sterylizacji masz sprzęt, ja wrzucałam do garnka butelki i gotowałam przez chwilkę.
 
Dzięki za odpowiedzi. Pytam bo szukam rozwiązania problemów Antosia z wymiotami i bólem brzuszka.
Jutro ide do lekarza, niech zrobią badania krwi, wymazy i USG brzuszka. Bo ja juz nie wiem co mu jest. Zwariowac idzie:/

Bibiana- ladnie Ci zasypiali, zazdroszcze:)
ale ten jednorazowy numer oby nie wrocil :)
 
Ostatnia edycja:
Napierajka wybacz :-D:-D
Milla a byłaś na kontroli u gina? Ja już miałam 2 razy okres, ale ja skończyłam karmic po 6 tyg.
cannot a może to alergia na mleko? Może poproś o receptę na Bebilon Pepti. Ja butelki wyparzałam pierwszy miesiąc, potem wydaje mi się to zupełnie zbędne, przecież nie można dziecka chronić absolutnie przed wszelkimi zarazkami...
Jjika u was był problem z refluksem, prawda? Jak to się skończyło by mi to umknęło...a też nam wyszedł refluks na usg, masz jakieś rady?
 
Julianna- tak, Adaś miał refluks. Pomogl Nutriton, który zagęszcza pokarm i dzięki temu kwas zoladkowy się tak łatwo nie cofa do przełyku. Jak zaczelam rozszerzac diete, to odsawilam Nutriton, bo stale pokarmy tez pomagają.

Cannot- bole brzuszka to może kolka? U nas kolka zaczela się ok 7-8tyg zycia i trwala do ok 3msc. Dziecko wtedy placze, prezy się, podciąga nozki, albo nie może puscic bąka albo puszcza baki i go to boli. Co do wymiotow, ulewania- to tez może być kwestia niewykształconego do końca układu pokarmowego. Może nie oznaczac nic zlego. No ale do lekarza warto isc. Może jakas nietolerancja...?

Ja butelki przelewam wrzątkiem po każdym karmieniu do dzisiaj. Eeee, jakas nadgorliwa jestem. Ciuszki tez jeszcze mam poprasowane ale to zasluga teściowej, która to chyba lubi robic, bo zawsze jak przychodzi to musi się wziąć za prasowanie:happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
JJKA
to ja podziwiam cie za wytrwałość z tymi butelkami i prasowaniem, moje miały prasowane przez miesiąc - i to tylko dla tego że moja mam i teściowa prasowały bo ja nie widziałam sensu w tym :confused:

eh co za głupia pogoda - teraz słońca a jak sie z domu wygramol będą chmury i obawa przed deszczem czyli do domu... wryy... jak mnie to moje 2 piętro dobija wyjście z domu to istna wyprawa.
 
Do góry