reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Jak ich usypiamy uda się np na 15-15 min zaraz podbudka i płacz i smoczek pomaga zaś mi sie wydaję ze 4 miesiące na zęby za wcześnie, gorączki nie mają
 
reklama
Malamer wsystko mozliwe z zębami, nawet wam pediatra powiedziała, że mają rozpulchnione więc kto wie, a wiadomo zanim ząb się przebije to może kupa czasu minąć, mój Dominik już 4 miesiąc leci a zęba brak.

Ja też ze śląska ale Tychy ;-) Rodziłam na Ligocie i wiem, ze tam mozna kangurować, przynajmniej os koleżanki z pracy synowa kangurowała swojego wcześniaczka. Opieka była ok,

Mama co za Wielki dom :-D:-D ja bym chciała taki malutki parterowy, ważne żeby był ogródek....ojjjj rozmarzyłam się hihi
 
Oj dziewczyny zazdroszczę wam już wybudowanych domów, my teraz mamy 1 pokój więc motywacja jest do budowy. Mama ale zaszaleliście z metrażem :-)
Bibiana w Tychach zdawałam prawo jazdy :-), ale niestety nie jestem aktywnym kierowcą próbowałam się przełamać ale jakoś ciężko
Jjka kiedyś pytałaś o zabawki dla dzieci ja dzisiaj pierwszy raz rozłożyłam matę edukacyjną i jest radość zwłaszcza Filipa
 
Krmelova moi też uwielbiali matę :) a teraz wszystko rozwalają, puzle mam piankowe to po 2 sek od położenia małych wszystko porozwalane :-D
ja prawko musze dopiero zrobić, a to skąd jesteś?
 
Ja umiem jeździć ale ciągle brak czasu na zrobienie prawka Olus cierpi straszne zeby go mecza bidulek maly:crazy: Moj tez marudzil ze za duzy ale ja sie uparlam i koniec i teraz nie zaluje tylko jakis rok temu ktos nam drewno kradl kamery sa i securitas chroni i pewnej nocy moja siostra sie zaczaila z jej chlopakiem i zlapali mojego sasiada wezwali policje i final taki ze nawet nie dostal mandatu nic i teraz tam czasem moja siostrea pomieszkuje i to jest taka moja obawa ze ktos zniszczy albo okradnie
 
Część!dzisiaj moje małe potwory przegięły pałkę,obudziły się przed 4 i stwierdziły,że sobie postoją w łóżeczkach i spać nie będą.Wsadziłam ich do wózka i przez 30 minut usypiałam.teraz znowu wstały po 6 i też staram się ich uśpić bo to na nich dużo za wcześnie.Mam ochotę ich wystawić za okno na parapet niech sobie świat pooglądaj.Ledwo żyję,oczy mi się same zamykają.

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Bibiana jestem z okolic Wadowic
Multimama dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam ochotę czasem dzieci za okno wystawić, już myślałam że jestem wyrodną matką a widocznie to normalka :-) Ja czasem mówie Lenie że do kąta pójdzie ale się jakoś nie wzrusz i dalej ze mną robi to co chce :-)
Za chwilę się karmimy, ubieramy i na spacer bo zwariuje z nimi w domu
 
Malmer, po pierwsze primo nic nie robisz zle, w ogole tak nie mysl.
No u nas tez byly kolki- przejawialo się to tym, ze się pręzyli, stękali, robili czerwoni na buzi, gazy im odchodzily ale to ich musialo az boleć, bo się wybudzali przy tych piardach. U nas to się pojawilo jakos w 7 tygodniu i trawlo moze 2-3 tygodnie. Pozniej Adaś zacząl miec klopoty z zoładkiem ale to juz nie byly koli a malemu przeszlo. Musisz poobserwować jak się zachowują. A moze za glosno masz w domu? Moze przestaw łożeczka? Probowalas włączyć suszarke? U nas na kolki suszara pomagala i glaskanie po brzuchu i cieple oklady tez. Musiz probowac roznych rzeczy. Jesli to nie kolki to mzoe faktycznei ten skok rozwojowy.
U nas bez zmian- Adas cierpi katusze przy kazdnym jedzeniu a ja razem z nim. JE malo, na raz moze 60-70ml. Takie ilosci to on pałaszował jak mial 4 tygonie. 25.03 udalo się zapisac na wizyte u gastrologa prywatnie. Mam nadzieje, ze nam pomoze bo dalej tak nie moze byc. On az się poci z placzu, caly czerwony, wygina się jak struna, a placz to krzyk i pisk. Mam ochote glową w scianę przywalić, zeby tylko jemu przeszlo.
 
reklama
Cześć dziewczyny
Dziękuje za rady odnośnie córy, ale deska za wózkiem odpada - wózek bliźniaczy i jeszcze 3 z tyłu :szok: nie wyobrażam sobie tego :zawstydzona/y: a i spacer ma być spacerem a nie jazdą. Zawsze mnie śmieszyły mamy 3-4l. które jechały na plac zabaw wózkiem, dziecko siedziało 2-3h w piaskownicy (nie biegało, tylko siedziało) a mama skarży się że dziecko ma tyle energii a ona nie wie jak ja okiełznać.

U mnie maluchy rosną, jutro pierwsze jabłuszko :tak: Natan mały klops. Nie karmie już bezpośrednio z cycka za bardzo się maluchy buntowały, na razie ściągam zobaczymy ile dam radę.
W niedziele mam chrzciny i 2-latka córy i oczywiście pogoda się ma popsuć :no:

Ja na szczęście zdałam prawko na 18 :-) czasem tak myślę że teraz juz bym rady nie dała z kursem, i godzinami jazdy:cool:

Wiecie co mówią - wiecznego remontu życzyć wrogowi chyba tak samo jest z budową

Mam pytanie do dziewczyn z UK czy warto przez ebay ściągać rzeczy dla maluchów do polski? i czy może są inne portale na których warto szukać ciuszków ??
 
Do góry