reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

1239045_631530130211838_1889986986_n.jpg1229986_631530390211812_1702505609_n.jpg

A tu moje panny :)


Husky dziewczynki przeslodkie...!!!!

Bibiana stosowalismy te plasterki jak Olis miala gdzies 3-4 miesiace...a pepek byl juz wchloniety jak miala 6 miesiecy...ogolnie nie wiem czy to zasluga plasterkow czy poprostu miesnie brzuszka zaczely dzialac I dlatego sie wchlonol...

A my dzisiaj zaczelismy imprezowy weekend bo zarowno dzisiaj jak I jutro mamy dzieciece urodzinki do zaliczenia ( tzn ja z dziewczynkami) bo mezus pracuje...niestety Laurka mi dzisiaj zaniemogla...od rana miala lekka goraczke a wieczorem doszedl katar I zalzawione oczka...az mi szkoda jej jak na nia patrze...dodatkowo idzie jej ostatnia jedynka I gorna dwojka wiec meczy sie ta moja bidulka...:baffled:
 

Załączniki

  • 1239045_631530130211838_1889986986_n.jpg
    1239045_631530130211838_1889986986_n.jpg
    68,2 KB · Wyświetleń: 64
  • 1229986_631530390211812_1702505609_n.jpg
    1229986_631530390211812_1702505609_n.jpg
    61,1 KB · Wyświetleń: 61
Ostatnia edycja:
reklama
Husky - ale słodkie kruszynki :-)
Bibiana - u Zuzki to taka malutka kuleczka jest - ale to babuszka, więc pewnie będzie.chciała brzucholkiem szpanować :-) Teraz już się chłodniej zrobiło, więc można naklejać.
 
oj nie zazdroszczę wam już dziewczyny choróbsk:baffled: jeśli macie możliwość odseparowania od innych chorujących/przedszkolaków/uczniów to dobrze radzę. Ja na samo wspomnienie poprzedniego roku dostaję gęsiej skórki:baffled: maluchy chorowały non stop, calą jesień i całą zimę. Starszy brat znosił wszystko co możliwe z przedszkola. Aż się boję co będzie teraz:confused: Gdybym mogła nie posyłać wówczas starszego do przedszkola to bym tak zrobiła ale niestety...

miss a dodawałaś masełka do warzyw??? moje zdecydowanie takie wolały choć z początku łatwo też nie było;-) powoli po troszku i się przekona, musi się do smaku przyzwyczaić.
 
Bibiana zdjecie jest tak zrobione...ostatnim razem na wazeniu bylo 7.9 I 8 kg-wiec roznica zadna...tyle ze maja inna budowe wiec zawsze I tak wydaje sie ze Laura jest ciezsza...ale we wtorek ide je zwazyc to zobaczymy ile moje klocuszki juz waza...
 
U nas też mniejsza miała wypukły pępuszek. Ja się martwiłam i panikowałam, bo wiadomo to przepuklina, ale M i pediatra mówili, że jest mała i ma czas żeby się wciągnąć. Że nie należy nic z tym robić....i mieli racje :-)
 
husky - gratulacje dziewczynki sa przecudowne
tunczyki - straszne duze te twoje panny czy tylko tak na zdjeciu wyszly????
Bibliana - moj Mati mial taki pepuszek i lekarz powiedzial ze do roku czasu powinien sie wchlonac, a jak nie to wtedy trzeba operacyjnie ale to podobno malo prawdopodobne jest. Matiemu wchlonal sie okolo 4 miesiaca czy cos kolo tego

U nas chlopaki chyba zabkuja. Mati ma stan podgoraczkowy pcha wszystko do buzi i slini sie jak buldog, a Filip znowu maruda a ostatnio jak tak marudzil to mu trzy zeby wyszly.
Jutro nadciaga pomoc w postaci babci, moja mama przylatuje na 3 tygodnie.
No i jeszcze Filip wczoraj zaczal raczkowac normalnie a nie jak foczka, nadal staje przy wszystkim a Mati wczoraj stanal sam kolo bujaczka. Czekamy na dalsze postepy
 
Tunczyki Wow ale panny duże i piękne zarazem!!!:szok:

Zenia czytałam Twojego posta i jestem przerażona...już przestaje narzekać na sen i karmienie moich chłopaków:baffled:

A ja zostałam dziś sama jak palec bez mojego M:-( Pierwszy raz sama na noc i boję się czy dam radę wszystko ogarnąć:-( a tych nocy czeka mnie sześć:-(
 
Marcikuk to jedynie zdjecie tak wyszlo...Ogolnie dziewczynki sa malutkie w stosunku do swoich rowiesnikow...ja o nich mowie ze to takie patyczaki szczegolnie Olivia( ona to praktycznie nie ma faldeczek)...we wtorek ide je zwazy to porownamy nasze szkraby :) zazdroszcze Ci pomocy...az trzy tygodnie-fajnie... :)

my w piatek mamy 5 rocznice slubu no I w sobote sobie wychodzimy na kolacje-tylko z mezulkiem... :) dzieciaki porozwozimy po znajomych-mam nadzieje ze dadza rade :-D

Gloriane dasz rade :) wkoncu kto ma dac jak nie me podwojne mamuski :)
 
reklama
Dziewczyny dzięki :-) uspokoiłyscie mnie troszkę :tak:


Marciuk współczuję ząbkowania, mam nadzieje, że w miarę bezboleśnie je przechodzą, oby ząbki szybko wyszły, a chłopaki łagodnie to przeszli &&&&

No i gratulacje dla Matiego :-) idą chłopaki jak burza, ale widzę, że Twój Filip tak jak mój :-D też najpierw wstawał a później raczkował, no i wcześniej pełzał :-D

Tunczyki ale fajnie mieć takie malutkie dzieci :tak: ja jak patrze na moich to też tacy mali, wiadomo że nadgonią, ale ja się cieszę, bo ubranka jeszcze te małe na 56 noszą, ich braciszek jak miał 1,5 miesiąca to już większe musiał mieć :-D

Gloriane dasz radę, ja nigdy męża nie budzę na karmienia, niech chłop się wyśpi do pracy, ale wiem jak to męczy, bo ja nie raz zasypiam na karmieniu :dry:

A moje chłopaki dziś w nocy jakiś bunt przeciwko mnie mieli :baffled: od 19-24 ładnie spali ale od 24 Tomuś pobudka co 2 godziny, a Dominik co godzinę :angry: na szczęście raz udało mi się go uspać smoczkiem(bo on nie za bardzo smoka ciągnie) a drugi raz suszarką :-D no i teraz też mu buczy :sorry2:
 
Do góry