reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

dziewczyny zgodnie z obietnicą dodaje zdjecia ze swiat ale mielismy ubaw
P1070735.jpgP1070738.jpgmiloszek we wlosach blond a milenka u mojej kuzynki na kolankach w rózu ale chyba jej sie nie spodobalo a na koncu ja P1070723.jpg
 
reklama
Mati trzymam kciuki by wam dobrze poszlo u lekarzy, mi tez sie swieci rentgen glowy Rorusia ze wzgledu na za duzo plynu w glowce, az sie boje wynikow. A dzieciaczki cuda, szczegolnie Miloszek w blond peruce, istna lala!

Anuska, my mieszkamy katem u tesciow, wczoraj minal tydzien i ja juz mam dosc, choc to ludzie ugodowi i przyjemni. Chyba jako jedyna z was az tak nie cieszylam sie swietami, bo tyle nas tu bylo, ze ani chwili spokoju, ja to akurat czekam na styczen kiedy to tesciowa i maz pojda do pracy, brat meza do siebie a ja na codzien bede tylko z maluszkami no i tesciem, ale on na ogol w golfa gra lub ma inne wychodne wiec powinno byc ok. Ale okolica jest przepiekna, nadmorska, mamy 2 minuty do plazy ale na nia nie chodzimy bo moj Maclaren z kijowymi kolkami by na piachu nie wyrobil. Spacerujemy za to do portu i tysiaca innych miejsc, jest tu naprawde pieknie i coraz bardziej wiem, ze to wlasnie tu chcemy mieszkac. Oby po nowym roku duzo domow w przystepnej cenie weszlo na rynek, juz sie nie moge doczekac!
 
Mati - super zdjecia przeurocze dzieciaczki i jakie juz duze i te policzka super.
Jak patrze na takie dzieci to sie zastanawiam kiedy moje takie beda chociaz juz jest roznica, rosna i juz sie robia pulchni w poniedzialek wazenie i pierwsza szczepionka.
Powiedzcie mi prosze jak wasze maluchy przyjely pierwsza dawke szczepien? Chlopaki beda mialy szczepienie w obie nozki kazano nam sie zaopatrzec w paracetamol dla dzieci bo moga ich bolec nozki, mam nadzieje ze jednak nic sie nie bedzie dzialo, jestem troche zestresowana bo pierwszy raz zostane z nimi sama w nocy w domu emek niestety juz wraca do pracy i to na nocke.
Dzisiaj walczymy z kolka Matiego. To jest pierwsza taka typowa kolka przez jakies pol godziny darl sie jakby go ze skory obdzierali i nic nie pomagalo. Wczoraj Filip mial kolke ale typowa dla siebie marudzil, stekal i jekal ale nie zanosil sie od placzu. Przedwczoraj obaj marudzili. Zasypiali dopiero o 1 nad ranem. Az sie boje sylwestra. Z wrazenia chyba cala noc nie bede spala.
Cailina - zazdroszcze okolicy. Ja mieszkam w malowniczej miejscowosci w Szkocji wsrod gor a wlasciwie to wzgorz bo nie sa to wysokie gory. Jest tu przepieknie, wiele miejsc do spacerowania jedyny problem polega na tym ze wszedzie jest pod gorke a z wozkiem blizniaczym wysiadam. Musze kondycje wyrobic :-) No i pogoda pozostawia wiele do zyczenia
 
cailina bedzie dobrze wiem ze latwo sie pisze ale mysle ze stala kontrola neurologa i bedzie ok
wiolka moje zdjecie troche brzydkie ale co tam:-D:-D
marcikuk u nas szczepienia super bez goraczki i innych cudow ja kupowalam w razie W ibuprofen w czopkach dla niemowlat ale poki co nie byl potrzebny teraz juz tylko zółtaczka2 dawka nam zostala i chwile spokoju z tymi szczepieniami
 
Witajcie
Dlugo mnie nie bylo i zyczen swiatecznych nie zdazylam zlozyc, za to juz skladam zyczenia noworoczne
Zycze wszystkim mamusiom wiele radosci, samych cieplych dni, przede wszystkim ZDROWYCH dzieci, cierpliwosci i wytrwalosci w naszych dzialaniach i wiele wiele usmiechow od naszych kochanych szkrabow... Rok 2012 byl dla nas rokiem nowych doswiadczen, nowych emocji i cudownych chwil - oby rok 2013 byl rokiem samych dobrych wiadomosci (szczegolnie po wizytach kontrolnych), pieknych nowych doswiadczen i cudownych rodzinnych chwil...
A kochanym szkrabom duzo, duzo zdrowka i pieknych usmiechow do cudownych rodzicow... :tak:

Marcikuk - u nas tylko po pierwszej szczepionce jedno z dzieci mialo delikatna goraczke - to wszystko, wszystkie nastepne dzieki Bogu - zadnej reakcji. No i u nas sprawdzil sie calpol, na nurofen bardzo slabo reaguja.
A na kolke pomagal maly dziecinny termoforek. Kladlam na przedramieniu i oczywiscie Kevina brzuszkiem w dol. W lozeczku tez sprawdzil sie termofor - chocby to, ze cieplo i przyjemnie i szybciej zasypial. Na szczescie u nas kolki nie byly bardzo silne, ale zdarzaly sie trudne wieczory...

Mati - Miloszek i Milenka - bomba! - i Ty tez!

Cailina - ale Ci zazdroszcze tego morza... Oby szybko udalo sie znalezc cos fajnego w tej okolicy

Zycze wszystkim powrotu do zdrowia i milego dnia dziewczynki... ;-)
 
mati dzieciaczki rewelacja:tak: Miłoszek urodny jak dziewczynka :-) Milenka piękna panienka a Ty to już w ogóle sex bomba:-D

Cailina też zazdroszcze tak cudownej okolicy,a ja zawsze mówię że tesciowie choćby najmilsi i tak są denerwujący,zwłaszcza te ich dobre rady niby nic nie chcą sugerować a zawsze powiedzą tak by uszczypnąć:wściekła/y: Ja podonie jak TY wolę cisze i spokój,nie lubię harmidru,wolę jak jestem sama z dziećmi i o dziwo same ze mną s a mega grzeczne a gdy tylko Amelka ujrzy babcie-teściowa na horyzoncie to zaraz wymusza na rece.

Dziewczyny czy Wasze pociechy mówia już jakies słowa?Bo moje to jak im sie zachce-mama,tata,baba i inne kombinacje,Alan nawet Ania ostatnio powiedział.
 
Anuśka my chodzimy do nefrologa i pani doktor kazała przy każdym kąpaniu ściągać skórkę i myć dokładnie, bo właśnie tam najwięcej bakterii się gromadzi. Starszemu synowi też tak robiłam. U nas Adaś gada non stop ba-ba-ba, dzia- dzia- dzia , ta-ta-ta A mama nie ;(. Alicja gada po swojemu ;)
Cailina może niebawem kupicie nowy domek a póki co ciesz się okolicą i spaceruj. Szczerze zazdroszczę tego morza ;)

Mati cudne te twoje bąki!




 
dziewczyny jak was czytam to moje maluchy daleko w tyle gaworza co prawda ale jeszcze nic konkretego nie mowia
mam smutna wiadomosc lilly w szpitalu ze swoimi dziewczynami maja zapal.pluc i niestety sylwestra tam spedza bo po dzisiejszym przeswietleniu poprawy nie widac do tego jeszcze odwodnienie bo wymiotowaly caly czas
trzymajmy mocno kciuki zeby szybko wyzdrowialy
szkoda mi jej bo nie jest jej latwo samej z 3 dzieci jak maz czesto w delegacji
pozdrawiamy
 
reklama
Biedna Lily, wspolczuje jej...oby niedlugo wyszli.

Marcikuk, moje po pierwszej szczepionce nawet nie zareagowaly, Cianek nawet nie plakal! Teraz mielismy na 6 miesiecy potrojne szczepienie i byl hardcore z Rorusiem, a Cianek znowu nie plakal, taki twardziel, cos pomruczal i tyle. Moim na szczescie goraczka po szczepieniach sie nie robi, tylko maruda sie wlacza na 3 dni, ale za to spia lepiej w nocy. Szczepili nas regularnie co 2 miesiace to teraz mamy polroczna przerwe.

Dzis bylismy na spacerze ogladac ktory to dom by nam sie spodobal...ciekawe co wejdzie na rynek po nowym roku i na co bedzie nas stac...
 
Do góry