reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

no ja mogę się pochwalić dziewczyny KOLKI nie mamy już!!!!! :-) generalnie już jakiś czas ale jak tak was teraz czytam to się pochwalę niecałe 4 miesiące się zmagaliśmy ale to już za nami hip hip huraaa!
ale tak pięknie to nie ma że teraz aniołki są !! cóż zaczynamy przygodę z ząbkami i jakieś skoki kolejne rozwojowe bo marudne są strasznie ale to już nie taki cyrk jak z kolkami,
broją na zmianę a takie rozmowne że zakrzyczeć ciebie chcą :-) już takie słodziaki że schrupać można:-D
 
reklama
enaflo super zazdroszcze i mam nadzieje ze u nas tez juz niedlugo kolki przejda miesiac jeszcze wytrzymam;)
A na problemy z kupkami itd dziewczyny kupujcie syrop lactulosum!!super ulge przynosi maluszkom polecam!
 
Oj dawno mnie nie bylo .... moze uda mi sie nadrobic wieczorem, ostatnio mamy znowu jazdy z zabkowaniem, masakra. Dziewczynki wogole nie spia w dzien, a wieczorami sa juz tak marudne, ze nie daje rady, a wcale nie chca spac ... nurofen pomaga na chwile, zele i inne nie, a tu dopiero 3 i 2 zabki ... ufffff
 
czesc dziewczyny
ciezko mi sie rozstac z forum ciaza blizniacza ale codziennie tu zagladam
tak sie zastanawiam kiedy moje maluchy zaczna dawac mi popalic bo poki co to grzeczne jak cholera
niewiem czy to ma cos wspolnego z tym ze to wczesniaki oby nie:-):-)
 
o mati no w koncu bo nic tu nie piszesz normalnie stesknilam sie za toba:D to super!moze masz dzieciaczki spokojne oby tak zostalo.Moje na poczatku tez spoko,teraz tez sa super sami sobie na macie leza,gada sie do nich i luz raz dziennie foch zazwyczaj pod wieczor pewnie zmeczenie daja sie we znaki...a wczoraj mielismy pierwsze szczepienia(tak jestesmy mega opoznieni ze wzgledu na problemy z brzuszkami zaparlam sie nogami ze poki w miare sie nie ustabilizuje nie bede dzieci dobijac i koniec!) i procz placzu i lez w trakcie pozniej super!po 6 godzin spali i w nocy tez.Balam sie marudzenia,temperatury ale jest swietnie.
No i nie ukrywam odkad mam nianie do pomocy czuje ze odzylaam wszystko posprzatane,poprasowane,obiadek zrobiony no i ja sie za siebie znow wzielam-cwiczenia,jutro fryzjer.Czuje sie znow jak kobieta:D
Dziewczyny kiedy maluchy zaczynaja podciagac sie do pozycji siedzacej?mmniej wiecej oczywiscie
 
ashiarona przy zabkowaniu czeo uzywasz?bardzo placza?kurcze co te maluchy sie nacierpia no i my razem z nimi...eh jeszcze troche i bedziesz miala przynajmniej kolejny etap z glowy tak sie chociaz pocieszaj!
 
ashiarona przy zabkowaniu czeo uzywasz?bardzo placza?kurcze co te maluchy sie nacierpia no i my razem z nimi...eh jeszcze troche i bedziesz miala przynajmniej kolejny etap z glowy tak sie chociaz pocieszaj!

zele bonjela, teetha, Camile, wszystko i nic nie pomaga wlasnie Natalce wyszly naraz 2 gorne jedynki, krew z noska sie polala, miala bordowy policzek i uszko i gorace, plakala strasznie :-(, a z Nadusia jeszcze gorzej, jest mega marudnai placzliwa i nerwowa, drapie sie jeszcze, bo zabkowanie nasila swedzaca skore, nie wiem na co jeszcze jest uczulona, testy dopiero za 2 mies mozna robic, najgorsze jest to, ze sie non stop drapie, jest niespokojna ... no masakre mam w domu
 
agatko no wlasnie tez niedawno o tobie myslalam
cos wspominalas odnosnie problemu z kupkami bo moja mala wlasnie ma zaparcia dobrze ze chociaz baki puszcza
niewiem co tu stosowac bo meczy sie bidulka moze moglabys cos polecic?
kochana a pamietasz jak na forum ciazy blizniaczej wspominalas o tym ze w tym roku masz zamiar jeszcze pokazac sie w stroju kapielowym? mam nadzieje ze tak sie wlasnie stało:-):-)
 
reklama
agatko no wlasnie tez niedawno o tobie myslalam
cos wspominalas odnosnie problemu z kupkami bo moja mala wlasnie ma zaparcia dobrze ze chociaz baki puszcza
niewiem co tu stosowac bo meczy sie bidulka moze moglabys cos polecic?
:-):-)
moja Hania też na początku miała zaparcia, stosowałam probiotyk Biogaia, zresztą stosuję do tej pory. Nam pomogło. No i spróbuj przepajać sporo, płyny najbardziej pomagają na kupkę.
 
Do góry