reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Witam wszystkie mamitki:-)

Mam do Was pytanie.Czy którejś z Was pojawiły sie rozstępy w ciąży lub po porodzie?Bo mi z dnia na dzien zaczęły się pojawiać niestety:baffled: I to jakieś nietypowe bo poziome cienkie kreseczki:confused: mimo tego że stosuję różne specyfiki do smarowania.po pierwszej ciąży miałam parę rozstępów ale pionowych na biodrach. Jak to wygląda u Was? Jeżeli któraś z was ma rozstępy to stosujecie coś-jakieś maści,kremy żeby były mniej widoczne?

Miłej nocki dla Was i dzieciaczków:-D
 
reklama
Hello Mamuśki!!! u mnie upałów ciąg dalszy...aahhh suuuper...maluchy majgają się na kocyku jak króliki :) jest bosko....

oczywiście wpadłam tu z zapytaniem....czy wasze dzieci też mniej jedzą w te upały?? moje wogóle w dzień nie chcą mleka jeść...grrrr....

buziaki dla wszystkich mamusiek i terrorystów :***
 
Czesc dziewczyny,
u mnie wesoło nie jest...najpierw lataliśmy do lekarza z powodu napadów wrzasków u chłopaków...byli super grzeczni i nagle jak ich coś dopadło to 25 min wrzasku ...ale to były prawdopodopodobnie skok rozwojowy..
a teraz Kornel od soboty na antybiotyku zapalenie gardła, gorączka 39 stopni...a od wczoraj dołączył Ksawku do niego ,,,, dziś idziemy do lekarza...obawiam się najgorszego ...bo kaszel jest po prostu masakryczny...
a ja pierwszy raz mam naprawdę dość...normalnie jakbym żyła w innym wymiarze...

No i odkąd są upały jedzą o połowę mniej...
 
Rabbit moje bąki w dzień piją po 60-70 ml ale dziś w nocy nadrabiały i przy otwartym balkonie co 2-2,5 godz. wypijali po 120 ml. W dzień trochę marudzili i zastanawiamy się czy klimy do domu nie kupić ale boję się trochę, żeby nie chorowali..
Palinka twoi chłopcy chyba dość często coś łapią?? Biedactwa nie dość, ze takie upały to jeszcze goraczka do tego. A Laura chodzi do przedszkola? My Oli nie puszczamy, bo od początku roku 4 razy w przedszkolu był rotawirus i jelitówka ale po wakacjach musi chodzić i przyzwyczajać się, bo od września 2013 idzie do zerówki.
Anuśka ja mam kilka małych rozstępów naokoło pępka i trochę na tyłku ale to drobiazg w porównaniu do tego jaki mam celulit masakraaaaaaa!!!!!
A i wzrok mi się pogorszył albo to ze zmęczenia.
 
Anuśka ja w ciazy nie mialam nic, chociaz w razie czego sie smarowalam i bylam mega szczesliwa, ze udalo sie uchronic. Po cc wyszly mi rozstepy na cyckach ( po 3 na kazdy:) ) no i na brzuchu wokol pepka, gdzie mialam jedno wielkie rozwalone naczynko. Pharmaceris TOCOREDUST forte - super sprawa, po 2m-cach rozstepy sa tak blade, ze prawie ich nie widac i tym kremem mozna smarowac sie w ciazy:)
Rabbit z racji tego, ze moje Myszy to mega glodomory to odppuscily sobie cale 20-30ml z kazdego mleczka, czyli jedza ok 170-180mlw cieple dni. Kaszki i zupki tyle samo..
Palinka moja Julka tez ma niesamowity kaszel i katar teraz jeszcze wszedl dodatkowo, goraczki brak. U nas to podobno sprawa kultury bakterii, ktore w nosku obydwie Myszki maja (mialy notoryczny katar, w koncu jakas madra pani dr wyslala nas na wymaz z nosa i wyszly moraxella catarhallis - powoduja podobno ze stale wraca niezyt nosa, ktory niesie za soba gruźliczy kaszel..).
 
Cześć :) proszę o przyjęcie mnie do grona mamusiek :)
26 kwietnia, w 37 tygodniu przez cc urodziły się jednokosmówkowe bliźniaczki Maja (48cm, 2350g) i Aleksandra (50 cm, 2400g).

I pytanie do was, ponieważ mam jutro ściągnięcie szwów - od kiedy zaczęłyście pielęgnację brzucha? Mam kilka rozstępów wokół pępka... no i jeszcze wygląda jak flaczek...
 
toliveistodie witaj po drugiej stronie :)

Moje bączki są z ciąży jednokosmówkowej dwuowodniowej :). Z pielęgnacją brzucha, jeśli masz na myśli pozbycie się "flaczka" ;) to ja bym jeszcze poczekała. Niech wszystko się wygoi i przestanie boleć. A potem to będziesz miała tyle pracy przy maluchach, że brzuch za kilka miesięcy wróci do normy ;D
paulaSZC ja próbowałam wszystkiego i nic nie działa na celulit :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
A mój brzuch nie chce wrócić do normy :-(
pielęgnacja brzucha to po połogu i najlepiej po konsultacji z lekarzem :-)
 
Do góry