reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Sikorkaaa powiem tak ja powrót ciężko znoszę. Gdybym mogła sobie pozwolić na wychowawczy wolalabym zostać z dziewczynami w domu. Wiem że jest dużo dziewczyn które cieszą się powrotem do pracy i do ludzi, ja do nich nie należę. Teraz mam wrazenie że jestem kiepską mamą i kiepskim pracownikiem. Mamą bo córcia już nie chce się do mnie przytulać i wybiera babe, pracownikiem bo nie siedzę w nadgodzinach które u mnie w firmie są konieczne żeby wyrobić się z pracą. Pewnie z czasem to wszystko jakoś się ułoży, ale narazie jest nie ciekawie.
Kamiladon a jak twój powrót?
 
reklama
Hej dzięki zee pytasz. U mnie powrót bardzo ok ale ja wróciłam tylko na pół etatu narazie. Takzee wyszłam do ludzi, coś tam.zarabiam a jednocześnie moja mama nie musi przychodzic codziennie. Ja pracuje po 8h ale 10/11 dni w.miesiącu.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy Waszym niemowlakom zdarzyła się biegunka że sluzem i pasmami krwi? Co zdiagnozowali lekarze? Jesteśmy z Oliwką od środy w szpitalu, wyniki krwi i moczu dobre, wirusów w kale nie ma, czekamy na wyniki posiewu. Lekarze mówią że to alergia, no ale ona od 1,5 miesiąca jest na Bebilon pepti..czy może u Was wyszła alergia po takim czasie? No i to hydrolizat a nie mleko. Ja już nie wiem co o tym myśleć, martwię się o nia strasznie i bardzo tesknie za Olkiem w domu, ma dopiero 3,5 miesiąca a ja go już zostawilam na tyle czasu:(
 
Dziewczyny czy Waszym niemowlakom zdarzyła się biegunka że sluzem i pasmami krwi? Co zdiagnozowali lekarze? Jesteśmy z Oliwką od środy w szpitalu, wyniki krwi i moczu dobre, wirusów w kale nie ma, czekamy na wyniki posiewu. Lekarze mówią że to alergia, no ale ona od 1,5 miesiąca jest na Bebilon pepti..czy może u Was wyszła alergia po takim czasie? No i to hydrolizat a nie mleko. Ja już nie wiem co o tym myśleć, martwię się o nia strasznie i bardzo tesknie za Olkiem w domu, ma dopiero 3,5 miesiąca a ja go już zostawilam na tyle czasu:(
Nie miałam takich przygod ale moi mieli śluz po pepti i przeslismy na nutramigen lgg (jeszcze wiekszy chyba hydrolizat) i przeszło. Po nutramigenie lgg jest jeszcze nutramigen purimo i cos jeszcze już dla totalnych alergikow także myślę, że powinni pomsylec o zmianie mleka natomiast nie wiadomo czy mają nutramigen aby wam zaproponować zmianę.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie miałam takich przygod ale moi mieli śluz po pepti i przeslismy na nutramigen lgg (jeszcze wiekszy chyba hydrolizat) i przeszło. Po nutramigenie lgg jest jeszcze nutramigen purimo i cos jeszcze już dla totalnych alergikow także myślę, że powinni pomsylec o zmianie mleka natomiast nie wiadomo czy mają nutramigen aby wam zaproponować zmianę.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Od wczoraj jestesmyjes nutramigen puramino( lgg mielismy przed bebilonem pepti i mala go nie tolerowala) i pomogło- biegunka ustala, krwi nie ma , więc na szczęście to alergia a nie coś poważniejszego. Takze jest ona totalnym alergikiem..
 
Od wczoraj jestesmyjes nutramigen puramino( lgg mielismy przed bebilonem pepti i mala go nie tolerowala) i pomogło- biegunka ustala, krwi nie ma , więc na szczęście to alergia a nie coś poważniejszego. Takze jest ona totalnym alergikiem..
Może mieć po prostu mocną alergie na bialko.krowie.
U mnie córka ciagle na nutramigenie a syn juz na.bebico normalnym.
Takze spokojnie. Do roku powinno przejść.
Jeśli będzie tolerować inne jedzonko jak już wprowadzisz to się nie.martw

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może mieć po prostu mocną alergie na bialko.krowie.
U mnie córka ciagle na nutramigenie a syn juz na.bebico normalnym.
Takze spokojnie. Do roku powinno przejść.
Jeśli będzie tolerować inne jedzonko jak już wprowadzisz to się nie.martw

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A kiedy zaczęłaś rozszerzać dietę u swoich alergików? Ja chcialam po4 miesiącu, bo oboje są na mm.synek je zwykły bebilon i już się nim nie najada więc czekamy tylko aż skończy te 4 miesiące. Tylko teraz nie wiem co z cora, chciałam w tym samym czasie im rozszerzać.musze pogadać z pediatrą albo alergologiem chyba.
 
Ja rozszerzałam szybko.bo jak.skonczyli jakoś 4,5 miesiąca bo moi.na tym nutramigenie straszne pulpeciki byli. Takze chodzilo o ograniczenie mleka i spowolnienie tycia. Tak.naprawdę teraz dopiero.nam.niedawno.na białko kury wyszła wysypka. Wszystko inne jedzą. Nawet córka je serki czy jogurty mimo że mleko jeszcze nutramigen

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja rozszerzałam szybko.bo jak.skonczyli jakoś 4,5 miesiąca bo moi.na tym nutramigenie straszne pulpeciki byli. Takze chodzilo o ograniczenie mleka i spowolnienie tycia. Tak.naprawdę teraz dopiero.nam.niedawno.na białko kury wyszła wysypka. Wszystko inne jedzą. Nawet córka je serki czy jogurty mimo że mleko jeszcze nutramigen

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki za podpowiedź:) my u synka koniecznie będziemy też szybko rozszerzać bo się pulpecik robi- od dwóch tygodni jest wylacznie na mm i dużo przybrał na wadze. Odwrotnie niż młoda- ja musimy podtuczyć;)
 
reklama
Do góry