reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Jak nie urok, to sraczka. Dosłownie i w przenośni. Starszak ma biegunkę, chociaż już nie wymiotuje. Ehhh
Iwek ma lekki katar. Ściągam go nose Frida, ale męczę się strasznie przy zasysaniu. Widziałam, ze są elektryczne ściągacze kataru. Czy któraś z Was miała /ma to ustrojstwo? Bo nie wiem, czy rzeczywiście działa. Szkoda wyrzucić w błoto stówkę

Mam katarek do odciagania gilow z nosa. to sie podlacza do odkurzacza. No nagrode nobla kots powinien za to cudo dostac. Sciaga wydzieline z najglebszych odchlani i sekunde :) Na allegro za 35zł kupilam
 
Kurczę, tylko mi się nie chce biegać z odkurzaczem po całym domu - do 12.00 jestem z dziećmi na górze, potem dopiero schodzę na dół. Wieczorem znowu wracamy na górę. Aspirator bez odkurzacza będzie dla mnie praktyczniejszy. Poza tym ja mam jakiś wodny, nawet nie wiem, czy da radę regulować w nim moc. Odkurzanie to domena męża, więc się nie wychylam ;-)
 
U mnie dziewczyny na antybiotyku, a Olek na zastrzykach. Czasie chorób i przeziębień mijaj!
Moje też mają katarek, oklepuje je i inhaluje a później odciągam zwykłym aspiratorem.
 
U mnie apokalipsy ciag dalszy. Starszak co prawda juz kończy zakażenie wirusem (wymioty i biegunka), ale teraz zachorował mąż i moja mama. Maluchy z kolei robią kupy na rzadko. Iga mi raz zwymiotowała. Apetyt maja tylko na mleko. Nie chca ani wody, ani soku, ani kaszki. Czekam, kiedy i mnie sieknie. Wtedy to juz będzie dupa blada
 
reklama
Aga,zeby maluchy sie nie odwodnily!

u nas cala 3 ma zapalenie oskrzeli i zastrzyki.Do blizniaczek przychodzi rehabilitantka i specjalnie je oklepuje i masuje.Mam nadzieje,ze bedzie dobrze.
 
Do góry