reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Sylvie88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2016
Postów
43
Witam to mój 4 dzień spoznienia okresu zrobiłam 2 testy przed chwilką bo nie wytrzymałam i chyba jest tam blada kreska, proszę o opinię bo nie wiem czy nie mam przewidzeń.
 

Załączniki

  • 20171214_173303.jpg
    20171214_173303.jpg
    666,8 KB · Wyświetleń: 3 126
reklama
Po poronieniu miałam torbiela 5 cm po luteinie urósł do 7 cm a jak przeształam brać luteine to wchłonął się i okazało się,że jestem w ciąży.Na początku też mnie straszył,że pęcherzyk może być w jajowodzie 2 tyg myślenia i wyrywania sobie włosów a po 3tyg już nawet nie pamiętam biło serduszko.Jeżeli jeszcze nic nie widać to lekarz powinien zacisnąć zęby i nie straszyć czasami kilka dni trzeba i wszystko się wyjaśnia.A z ostatniej @ ktory to powinien być tydzień??
Nie wiem jak to się liczy. 23 października miałam normalny okres, 6czy 7 dni i powinnam dostać była 20 listopada a dostałam 16 listopada i trzy dni skąpo. Teraz na grudzień miało być około 11 ale nie ma i mam nieregularne cykle, to sobie wyliczyłam na podstawie miesiączki z października i listopada.
 
reklama
Dodatkowo dodam że w październiku dostałam okres bo go wywolalam luteina i zaczęłam brać clostilbegyt na jajeczkowanie ale po pierwszym cyklu starań się poddałam i coś wzięłam w listopadzie po tym skąpym krwawieniu ale chyba 2 tabletki tylko więc pewnie od tego clo mi się torbiel zrobił
 
Nie wiem jak to się liczy. 23 października miałam normalny okres, 6czy 7 dni i powinnam dostać była 20 listopada a dostałam 16 listopada i trzy dni skąpo. Teraz na grudzień miało być około 11 ale nie ma i mam nieregularne cykle, to sobie wyliczyłam na podstawie miesiączki z października i listopada.
To nawet jakbyś była w ciąży to na usg nic nie zobaczysz.Najlepiej zrób jutro bete po co się katować.Już beta wykarze
 
Ja też dziś robiłam betę, ciekawe czy się podnosi. Wynik dopiero wieczorem. Wcześniej miałam prawie 90 więc to pewnie wczesna ciąża i jutro mam wizytę u gin więc pewnie nic nadal nie zobaczę prawda?
 
reklama
Do góry