reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Sylvie88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2016
Postów
43
Witam to mój 4 dzień spoznienia okresu zrobiłam 2 testy przed chwilką bo nie wytrzymałam i chyba jest tam blada kreska, proszę o opinię bo nie wiem czy nie mam przewidzeń.
 

Załączniki

  • 20171214_173303.jpg
    20171214_173303.jpg
    666,8 KB · Wyświetleń: 3 126
reklama
Infekcji raczej nie ma, bo nie czuje żadnego pieczenia ani swędzenia. Tak się zastanawiałam właśnie tylko też co myślicie o tym czy wg was jest ok bo się tylko zmartwiam a wiadomo jakas inna Odpowiedź od kogoś zawsze trochę uspokoi. Usg w czwartek może już coś zobaczę jakiś pęcherzyk.
 
reklama
Infekcji raczej nie ma, bo nie czuje żadnego pieczenia ani swędzenia. Tak się zastanawiałam właśnie tylko też co myślicie o tym czy wg was jest ok bo się tylko zmartwiam a wiadomo jakas inna Odpowiedź od kogoś zawsze trochę uspokoi. Usg w czwartek może już coś zobaczę jakiś pęcherzyk.
powodzenia w czwartek życzę :)
 
wczesna ciąża, może nie być jeszcze widoczna na aparacie usg, ja w okolicach 1000 bety miałam malutki punkcik i dopiero przy wyższej pęcherzyk. A upławy mogą być różne, ważne czy nie ma swędzenia, pieczenia itp. wtedy może być infekcja.
Dziewczyny zwariuje !!!

Nie wiem co myśleć. Dzisiaj byłam na USG i dalej nic nie widać, macica zmieniona nadal. Dodatkowo mam duży apetyt, jestem ciągle senna i testy nadal pozytywne. Ale postanowiłam iść do innego lekarza bo zastanawiałam się czemu moj gin nie kieruje mnie na bete i okazało się że torbiel jest prawie 4 cm i że ciąży nie widać i że może być tak że jajeczko jest w jajowodzie i nie może przejąć bo torbiel uciska... Co myślicie? Bo ja dostaje depresji :(
 
Dziewczyny zwariuje !!!

Nie wiem co myśleć. Dzisiaj byłam na USG i dalej nic nie widać, macica zmieniona nadal. Dodatkowo mam duży apetyt, jestem ciągle senna i testy nadal pozytywne. Ale postanowiłam iść do innego lekarza bo zastanawiałam się czemu moj gin nie kieruje mnie na bete i okazało się że torbiel jest prawie 4 cm i że ciąży nie widać i że może być tak że jajeczko jest w jajowodzie i nie może przejąć bo torbiel uciska... Co myślicie? Bo ja dostaje depresji :(
To sama nie możesz iść zrobić bety chociażby dla swojej wiadomośći a nie się nakręcać.Dopiero przy 1000 widać już na usg sama nie mogłam wytrzymać byłam jak miałam ok 400 i nic wogle nie było.
 
Mogę i mam zamiar jutro iść ale chodzi o to że boje się że to ciąża pozamaciczna
A co ci pomoże w tym,że będziesz się nakręcać ciągle.Ja też na początku nakręcałam się wszystko sobie wmawiałam,ale można przez to zwariować.Nawet jeżeli to bedzie ciążą pozamaciczna,której ci nie życzę to jak o tym nie będziesz wiedziała to myślisz,że to w czymś pomoże albo zniknie sama.Lepiej wiedzieć na czym się stoi niż domyślać się.
 
A dlaczego odrazu zakładasz,że to ciąża pozamaciczna???
W sumie masz rację, jutro biegnę na betę. Niepotrzebnie poszłam do tego drugiego ginekologa bo on mnie tak nastraszył i w sumie skupił się tylko na torbieli i nie dał dojść do słowa i na końcu mówił właśnie o ciąży pozamacicznej. A słyszałaś o czymś takim co wyżej napisałam o tym jajowodzie ?
 
reklama
W sumie masz rację, jutro biegnę na betę. Niepotrzebnie poszłam do tego drugiego ginekologa bo on mnie tak nastraszył i w sumie skupił się tylko na torbieli i nie dał dojść do słowa i na końcu mówił właśnie o ciąży pozamacicznej. A słyszałaś o czymś takim co wyżej napisałam o tym jajowodzie ?
Po poronieniu miałam torbiela 5 cm po luteinie urósł do 7 cm a jak przeształam brać luteine to wchłonął się i okazało się,że jestem w ciąży.Na początku też mnie straszył,że pęcherzyk może być w jajowodzie 2 tyg myślenia i wyrywania sobie włosów a po 3tyg już nawet nie pamiętam biło serduszko.Jeżeli jeszcze nic nie widać to lekarz powinien zacisnąć zęby i nie straszyć czasami kilka dni trzeba i wszystko się wyjaśnia.A z ostatniej @ ktory to powinien być tydzień??
 
Do góry